Partner chce abych začala brát antikoncepci

Anonymní
21.1.21 14:56

Antina protože to chce partner

Ahoj děvčata,
neobracím se sem s radou, ale spíš s takovým pochopením. Je mi 22 let a nikdy jsem zatím neměla antikoncepci. S přítelem provozujeme přes rok přerušovanou soulož, což mu nevadí. Jenže teď poslední dny mi naznačil, že by si to rád zopakoval, tzv. to „druhé kolo“. Všechny víme, co se říká o druhém kole, takže jsem mu řekla, že pokud chce znovu, jedině s kondomem. Před pár týdny ale přišel s tím, jestli neuvažuji o práškách, řekla jsem si, no co bere to tolik ženských, zkusím kdyžtak vysadím.
Jenže včera jsem si řekla, šla bys sama do těch prášku? Že muj chlap chce dvakrát po sobě, tak já kvůli tomu začnu brát prášky? Čili jsem teď ve fázi, kdy bych mu prostě řekla… Chceš znovu tak s kondomem a tečka. Myslíte si, že dělám dobře?
Děkuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
21.1.21 14:58

Děláš dobře. Já nevím, proč by si ženská měla ničit zdraví a chlap si není schopnej navlict kondom :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6535
21.1.21 14:58

A vis, ze muzes otehotnet i v tom prvnim kole bez ochrany uplne stejně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
21.1.21 15:00

Do koukam dalsi adeptka na nechtene tehotenstvi :mrgreen: doufam, ze mas alespon financni a materialni zazemi pro pripadneho „mimiska“ a zvladnes to i s nim pak zustat sama…

Příspěvek upraven 21.01.21 v 15:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10116
21.1.21 15:01

Tak otěhotnět můžeš i při tom prvním kole, z přerušované souloži je tolik dětí, že by ses divila. Děláš dobře, pokud máš nějaký racionální důvod ty prášky nebrat, pokud je to jen truc kvůli partnerovi, tak je to hloupost. Ale tedy, s každým, s kým jsem byla ze začátku, jsme to zvládali několikrát denně a nebavilo by mě pořád řešit kondomy a nebo si to muset odpustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
21.1.21 15:03

Nejsi trochu prednas.rana? :D on se te zeptal, jestli o tom neuvazujes, ty mas pravo si rozhodovat o svem tele a zadne prasky nebrat, tak mu to rekni a neber je ne…snad ti to nedal nejakym prikazem, ci ultimatem? Je to z jeho strany normalni dotaz, jste dpolu dlouho, asi spolu jeste cjcete byt dlouho a deti zatim neplanujete..nejaka antikoncepce je normalni postup..nemusi to byt prasky, jsou jine moznosti, telisko hormon/nehormon, kondom, pena co zabiji spermie…co ale neni antikoncepce to je prerusovana souloz!!! Pri ty muzes otehotnet klidopido at si davate jedno cislo, dve, tri nebo jen dva zasuny a odchod do sprchy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
21.1.21 15:10

Já myslím, že neděláš dobře a měla by ses chránit i v prvním kole. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24943
21.1.21 15:10

Nejlíp bys udělala, kdybyste spolu vyřešili antikoncepci spolehlivým způsobem. Přerušovaná soulož není spolehlivá. Nám to fungovalo dva roky, když selhala. A to nešlo o žádné druhé nebo další kolo. Dokonce to bylo několik dní před ovulací.
Takže byste měli myslet mozkem, a pokud zatím dítě nechcete, používat spolehlivou metodu. Osobně proti HA zas tolik nemám, v určitém věku a za určitých okolností je to docela vhodná možnost. Nebo používejte kondom. Ale pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9097
21.1.21 15:15

Tak existují i jiné formy antikoncepce nez prášky. Proč se nijak nechránís?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
21.1.21 15:20

Co třeba spermicidní gel nebo globule?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
21.1.21 15:26

Pokud dítě v žádném případě teď nechceš, máš se chránit dokonce dvojitě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20149
21.1.21 15:38

Za mě si tedy nezodpovědná už teď, to za prvé a partnera chápu, že si chce sex taky užít. My jsme jeden čas taky používali kondom, můj muž s tím žádný problém neměl, ale nejvíc si sex užije bez kondomu a bez přerušování, to je prostě fakt. Já tedy tu hysterii kolem ha nesdílim a je to pro mě nejlepší a nejpohodlnější antikoncepce takže nevidím důvod, proč do ní nejít. Obzvlášť pokud ani ty
dítě nechceš a žádnou ochranu nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
21.1.21 15:44

To bude zase „neplánované“ otěhotnění. Člověk by řekl, že bez mozku se žít nedá. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60240
21.1.21 15:49

Musí mít kondom pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
21.1.21 16:54

Já bych prášky nebrala, a chlap pokud chce bez čepičky znovu, tak by se měl jít předtím vyčurat. Ale otěhotnět můžeš i v tom prvním kole, obzvlášť pokud je ještě mladej a nemá natrénováno, o tom žádná :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat