HA Dienille a úzkosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 08:24
HA Dienille a úzkosti

Ahoj :kytka: chci se zeptat, zda někdo nemáte třeba podobnou zkušenost po případě aspoň názor ;) Mám novou HA Dienille se 7 denní pauzou (předtím Yosefine) HA jsem měnila protože stará mi nevyhovovala poslední rok šílené akné, bolesti hlavy a mnoho dalšího. Celkově HA beru 4roky 9 měsíců. Gynekoložka mi předepsala Dienille že je na vlasy nehty a hlavně tu pleť. Ze začátku brání jsem pociťovala citlivější napnutejsi prsa, bolesti a napětí v lytkách a menstruace byla velmi slabá jen špinění ani jsem nevedela že to “mám” :) Pleť se zlepšila tak o 80% kolem 5 měsíce užívání.. ale v 7 měsíci užívání kdy začíná 7 dění pauza a je čas na menstruaci mi najednou začala úzkost která se ustálila…ze dne na den jakoby tělo už vědělo co přijde (menstruace ) najednou byla menstruace velmi silná bolelo mě břicho motala se mi hlava, bolela mě hlava byla jsem velmi unavená a bylo mi zle. Celkově jsem úplně ztratila chuť do života s přítelem se budeme stěhovat a já ani nevím jestli se těším…je mi tak nějak všechno jedno… nic mě nebaví v práci taky ne neustále brečím všechno vidím najednou tak réalně nebo nevím jak to napsat. Jako taková citováno otupělost prázdnota. Mám spoustu černých myšlenek které se hlavně vztahují na vztah a na přítele který je i po 5 ti letech krásný a mezi námi nic nestalo tak nemám důvod mít takové myšlenky. Je možné, že mi toto způsobuje HA? Dnes beru poslední prášek dobíram platíčko a dost uvažují že rovnou budu pokračovat s vysazením ale dost se bojím
aby se mi tyto pocity nezhoršily.. :roll: předem děkuji za reakce :mavam:

Reakce:
JaninaMam
Kecalka 430 příspěvků 01.03.19 08:31

Ja mužů říct jen me zkušenosti, měla jsem dienille asi 2 roky, pleť se mi zlepšila a žádné problémy jsem neměla, ani po vysazeni ;)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 01.03.19 08:35

Já ji beru přes tři roky,a taky nic si nevybavuji,jen že mi asi trošku poskočily prsa,možná občas bolesti hlavy,ale jinak netuším,není to celkově v tvé hlavě třeba nějaký stres nebo tak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 08:36

@onajeblond možná stres kvůli práci jinak nevím všechno bylo fajn až najednou s nástupem té menstruace :think:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 01.03.19 18:08
@Anonymní píše:
@onajeblond možná stres kvůli práci jinak nevím všechno bylo fajn až najednou s nástupem té menstruace :think:

To muže být taky,ještě bych chvíli počkala,nějaký ten měsíc a pak připadně změnila prášky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 18:12

@onajeblond no já něco dost podobného vlastně stejného zažila i při braní té Yosefine , jsou to deprese stejného charakteru jako kdysi . Také jsem to měla takhle ze začátku brání . Tahlo se to semnou půl roku … také jsem si říkala , zda nemám pokračovat dál a ono se to srovná ale co když ne .. co když pak zjistím že to je fakt tou HA a mohla jsem si ulevit už dříve ;) :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 01.03.19 19:43
@Anonymní píše:
@onajeblond no já něco dost podobného vlastně stejného zažila i při braní té Yosefine , jsou to deprese stejného charakteru jako kdysi . Také jsem to měla takhle ze začátku brání . Tahlo se to semnou půl roku … také jsem si říkala , zda nemám pokračovat dál a ono se to srovná ale co když ne .. co když pak zjistím že to je fakt tou HA a mohla jsem si ulevit už dříve ;) :lol:

tak pak se na prášky vykašli třeba na chvíli a uvidíš,to je takový ty psychický problémy bud a nebo to ti podle mě nikdo neřekne,jestli je to hormonama nebo povahou,já sama kolikrát u sebe taky nevím,ale u mě je to spíš povahou :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama