HA na měsíc před operací

Anonymní
10.2.20 14:53

HA na měsíc před operací

Ahojky holky. Mam takový problém. Měla jsem jít na operaci slzných cest 16.2. Ale mam horecky tudiz nemuzu. Vysadila jsem kvuli tomu HA. Jenomze dalsi termin je 26.4.. Menstruace by mi vychazela tyden pred zakrokem. Ale nevim jak to s ni bude po dvou mesicich neuzivani. Chtela bych slyset vasi radu. Chtela bych na ten mesic nasadit zase antiko, protoze se bojim ze to pak bude nepravidelny a zas me nevezmou na operaci… dekuju za rady, co a jak a jestli to je blbost. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.2.20 10:29
ja bych rekla ze se nic tak hrozneho stat nemuze, ale poradne ti to rozhazi hormony. @Anonymní píše:
Ahojky holky. Mam takový problém. Měla jsem jít na operaci slzných cest 16.2. Ale mam horecky tudiz nemuzu. Vysadila jsem kvuli tomu HA. Jenomze dalsi termin je 26.4.. Menstruace by mi vychazela tyden pred zakrokem. Ale nevim jak to s ni bude po dvou mesicich neuzivani. Chtela bych slyset vasi radu. Chtela bych na ten mesic nasadit zase antiko, protoze se bojim ze to pak bude nepravidelny a zas me nevezmou na operaci… dekuju za rady, co a jak a jestli to je blbost. :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama