Braní antikoncepce v době menstruace

Anonymní
7.2.20 17:25

Braní antikoncepce v době menstruace.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co by se stalo, kdybych brala antikoncepci v době menstruace?

Po dlouhé době jsem dostala menstruace, ale ne tak silné, takže jsem si toho nevšimla. Po pár dnech jsem dostala silnější menstruace a dostala jsem strach, že jsem to zpackala. Moje kamarádka mi řekla, že je pozdě si udělat týdenní pauzu, když jsem si toho nevšimla dřív, tak jsem to brala dál. Ale teď to mám déle než týden a nevím, jestli můžu si udělat týdenní pauzu, i když jsem promeškala začátek menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1314
7.2.20 17:35

To nechápu. Ty neděláš pauzu podle prášku, ale až podle MS? To je nějaká novinka?
Jestli krvácíš při braní antikoncepce, tak je něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 17:38

@1mila2 Předtím jsem měla asi v Srpnu. Když mi nepřišla další menstruace, tak mi doktorka řekla, že mám brát dokud se mi zase menstruace neobjeví.
Za chvíli beru antikoncepci už rok a moc se v tom právě nevyznám.

• Nahlásit
  • Citovat
2262
7.2.20 17:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co by se stalo, kdybych brala antikoncepci v době menstruace?Po dlouhé době jsem dostala menstruace, ale ne tak silné, takže jsem si toho nevšimla. Po pár dnech jsem dostala silnější menstruace a dostala jsem strach, že jsem to zpackala. Moje kamarádka mi řekla, že je pozdě si udělat týdenní pauzu, když jsem si toho nevšimla dřív, tak jsem to brala dál. Ale teď to mám déle než týden a nevím, jestli můžu si udělat týdenní pauzu, i když jsem promeškala začátek menstruace.

Běž ke svému gynekologovi a ať ti laskavě vysvětlí, jak máš svou antikoncepci užívat, kdy se dělá nebo nedělá pauza atd. Jsou různé typy antikoncepce, s různým způsobem užívání. Je vidět, že v tom dost plaveš a akorát si rozházíš hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 17:52
@Anonymní píše:
@1mila2 Předtím jsem měla asi v Srpnu. Když mi nepřišla další menstruace, tak mi doktorka řekla, že mám brát dokud se mi zase menstruace neobjeví.
Za chvíli beru antikoncepci už rok a moc se v tom právě nevyznám.

promin, ale jestli bereš nepřerušovaně antikoncepci od Srpna, tak jsi doktorku nepochopila…pokud menstruaci nedostaneš, máš normálně začít další plato, s tím, že po 3 tydnech opet bereš bud placebo pilulky, nebo týden nic… a pokud nepřišla ani druhá menstruace, tak volat znovu doktorce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
7.2.20 20:38

Ja brala vkuse a vynechavala jen tak zhruba dvakrat do roka. Zeptej se doktorky, ta ti poradi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 19:51

Já beru klasicky celý rok, ale vždycky v létě nevynechávám, abych si nekazila letní dny. Ale určo bež k doktorce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama