Reklama

Háčkované bačkurky do kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 14:29
Háčkované bačkurky do kočárku

Ahoj, sháním návod na bačkurky pro 13měsíčni dceru do kočárku. Nenašla jsem žádný, který by se mi líbil. Třeba poradíte děkuji moc

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 367 inzerátů 16.01.17 14:56

Zkusila jste mimibazar? tam bývají pěkné návody, nebo pak anglické stránky typu pinterest

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 16.01.17 15:21

Garnstudio mívá hezké, i pletené.

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 15:29

Děkuji, mrknu na to večer. Na mimibazru se mi právě žádné nelíbí, chci něco nad kotník

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama