Happy mum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulka87
Nováček 2 příspěvky 13.12.16 20:46
Happy mum

Ahoj, nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. :mavam:

Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 13.12.16 20:50

Oblečení mi přišlo kvalitní, moc pěkné, ale vyloženě těhotenské. Vzhledem ke špatnému výběru těhotenského oblečení jsem stejně spíš nosila normální oblečení. Kupovala jsem jen kalhoty a leginy- a ty v happy mum krásně seděly.

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 13.12.16 20:57

Kupovala jsem přes internet šaty a halenku. Obojí super (pěkný a kvalitní zpracování, příjemný materiály, celkově hodně slušivý). Velikost podle tabulek odpovídala. Šaty jsem využila ještě chvíli po porodu, halenku jsem si vepředu upravila a nosím doteď.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 50176 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 20:59

@rendulka87 za mě spokojenost. Mám od nich zimní a podzimní kabát, kalhoty a legíny. Nakupovala jsem teda přímo v Praze, protože to nemám až tak daleko.

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 13.12.16 21:09
@rendulka87 píše:
Ahoj, nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. :mavam:

Ahoj, se všemi kousky z Happymum jsem byla moc spokojená. Kvalita materiálů i provedení o mnoho lepší než těhuoblečení kupříkladu z H&M, C&A apod. Nicméně stále je to těhotenské oblečení a z 99% je to na něm vidět, takže pokud nechceš po porodu stále vypadat jako těhotná, nejspíš ho moc neunosíš :) ale mají i fajn kojící věci. Kupovala jsem v kamenném obchodě, byla jsem celkem ráda za vyzkoušení, jelikož jsem s přibývajícími kily trochu ztratila odhad velikosti. Jako plus bych ale řekla, že vše sedělo perfektně zhruba od půlky těhotenství až do porodu

Uživatel je onlinePam12
Echt Kelišová 8441 příspěvků 13.12.16 21:50

U prvního syna jsem si nakoupila zásobu a bylo super, kalhoty, košile, šaty… letos, když jsem po pěti letech znovu otěhotněla, me zklamali. Hrozny materiály, divné střihy.

Khenika
Povídálka 18 příspěvků 14.12.16 16:55

Za me super. Nekupovala jsem teda pres net, ale tusim v Letňanech a meli větší vyber

rendulka87
Nováček 2 příspěvky 15.12.16 14:55

Jééé. Takové množství reakcí jsem ani nečekala. Já myslela, že všichni mají hodně starostí kolem vánoc. Moc moc všem děkuji za užitečné rady. :hug:
Takže, abych to shrnula, ta reklama, co je pravě na těch stránkách Topmama a Happy mum: „Všechny modely „rozumí“ těhotným a využijete je i po porodu, v čemž je naše oblečení jedinečné.“, mám brát s jistou rezervou. Není tam nějaká technologie střihu, něco zatáhnutelného, že se to i po porodu dá běžně nosit, aniž by se kamarádky ptali, jestli nejsem zase těhotná?
A kromě Letňan a Prahy se nikde v kamenném obchodě koupit tedy nedají? Hledám něco na Trutnovsku, ten Náchod, kde je Topmama by šel, ale tam je jen eshop a popravdě ráda bych si to oblečení chtěla vyzkoušet, ale koupit si ho a pak vracet mi přijde blbý.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 50176 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 14:57

@rendulka87 mimo těhotenství jsem využívala jenom zimní kabát, který má na zádech regulaci pomocí zipu.

Khenika
Povídálka 18 příspěvků 15.12.16 20:00
@tezi píše:
@rendulka87 mimo těhotenství jsem využívala jenom zimní kabát, který má na zádech regulaci pomocí zipu.

Ten mam taky a je fajn :)

Tonick19
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 24.07.17 15:13

Já mám sukni a tepláky(střihem připomínají spíš elegantnější kalhoty) a teda můžu jen doporučit. Kvalitní materiál a jsou opravdu super pohodlné. A naopak si nemyslím, že by se po porodu nedali využít. Sice je tam jakoby ten zvýšený pas nebo jak tomu říct na bříško a netáhne na záda, ale to máte přece pod trikem. A opravdu takhle pohodlné oblečení jsem snad ještě neměla, začala jsem nosit už na začatku těhotenství, kdy bříško bylo ještě malinké

MiaKai
Nováček 2 příspěvky 26.09.17 23:30

Já si zkoušela oblečení od happymum, jóžánka a mytummy. Nakonec jsem nejvíce vybrala u My Tummy, od Jožánka bych doporučovala legíny. Happymum je moc těhotenská, kdyžto u mytummy jsou ty střihy víc promyšlené…dají se nosit i po porodu. První koupila tričko s potiskem, super hebký materiál, pak halenku a džíny, těhotenské šaty a multifunkční šaty a kojící podprsenku. Všechno jsou střihy, že lze nosit i po porodu…třeba ten potisk na tričku neodpářete, ale střih sedí i po porodu. Nejúžasnější jsou jejich multifunkční šaty, které jsou i na kojení…takže jsem je nosila od začátku těhu až do teď (dcera 3 roky), stále sedí a není na nich poznat, že jsou těhotenské a kojící. Taky mají hodně topů a dalších kousků oblečení, které se dají koupit na pořád. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >