Reklama

Happy mum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulka87
Nováček 2 příspěvky 13.12.16 20:46
Happy mum

Ahoj, nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. :mavam:

Reklama

Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 13.12.16 20:50

Oblečení mi přišlo kvalitní, moc pěkné, ale vyloženě těhotenské. Vzhledem ke špatnému výběru těhotenského oblečení jsem stejně spíš nosila normální oblečení. Kupovala jsem jen kalhoty a leginy- a ty v happy mum krásně seděly.

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 13.12.16 20:57

Kupovala jsem přes internet šaty a halenku. Obojí super (pěkný a kvalitní zpracování, příjemný materiály, celkově hodně slušivý). Velikost podle tabulek odpovídala. Šaty jsem využila ještě chvíli po porodu, halenku jsem si vepředu upravila a nosím doteď.

tezi
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 20:59

@rendulka87 za mě spokojenost. Mám od nich zimní a podzimní kabát, kalhoty a legíny. Nakupovala jsem teda přímo v Praze, protože to nemám až tak daleko.

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 13.12.16 21:09
@rendulka87 píše:
Ahoj, nemáte nějaké zkušenosti se značkou těhotenského oblečení Happy mum? Hlavně jak je pohodlné, zda ho nosíte i po porodu, případně, kde se všude dá koupit/vyzkoušet. Surfovala jsem na internetu, ale tam jsem našla jen dva obchody a to www.happymum.cz a www.topmama.cz a kammený obchod má asi jen ta Happymum a ta je v Praze, což je pro mne trochu z ruky. Moc díky. :mavam:

Ahoj, se všemi kousky z Happymum jsem byla moc spokojená. Kvalita materiálů i provedení o mnoho lepší než těhuoblečení kupříkladu z H&M, C&A apod. Nicméně stále je to těhotenské oblečení a z 99% je to na něm vidět, takže pokud nechceš po porodu stále vypadat jako těhotná, nejspíš ho moc neunosíš :) ale mají i fajn kojící věci. Kupovala jsem v kamenném obchodě, byla jsem celkem ráda za vyzkoušení, jelikož jsem s přibývajícími kily trochu ztratila odhad velikosti. Jako plus bych ale řekla, že vše sedělo perfektně zhruba od půlky těhotenství až do porodu

Pam12
Echt Kelišová 8362 příspěvků 13.12.16 21:50

U prvního syna jsem si nakoupila zásobu a bylo super, kalhoty, košile, šaty… letos, když jsem po pěti letech znovu otěhotněla, me zklamali. Hrozny materiály, divné střihy.

Khenika
Povídálka 18 příspěvků 14.12.16 16:55

Za me super. Nekupovala jsem teda pres net, ale tusim v Letňanech a meli větší vyber

rendulka87
Nováček 2 příspěvky 15.12.16 14:55

Jééé. Takové množství reakcí jsem ani nečekala. Já myslela, že všichni mají hodně starostí kolem vánoc. Moc moc všem děkuji za užitečné rady. :hug:
Takže, abych to shrnula, ta reklama, co je pravě na těch stránkách Topmama a Happy mum: „Všechny modely „rozumí“ těhotným a využijete je i po porodu, v čemž je naše oblečení jedinečné.“, mám brát s jistou rezervou. Není tam nějaká technologie střihu, něco zatáhnutelného, že se to i po porodu dá běžně nosit, aniž by se kamarádky ptali, jestli nejsem zase těhotná?
A kromě Letňan a Prahy se nikde v kamenném obchodě koupit tedy nedají? Hledám něco na Trutnovsku, ten Náchod, kde je Topmama by šel, ale tam je jen eshop a popravdě ráda bych si to oblečení chtěla vyzkoušet, ale koupit si ho a pak vracet mi přijde blbý.

tezi
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 14:57

@rendulka87 mimo těhotenství jsem využívala jenom zimní kabát, který má na zádech regulaci pomocí zipu.

Khenika
Povídálka 18 příspěvků 15.12.16 20:00
@tezi píše:
@rendulka87 mimo těhotenství jsem využívala jenom zimní kabát, který má na zádech regulaci pomocí zipu.

Ten mam taky a je fajn :)

Tonick19
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 24.07.17 15:13

Já mám sukni a tepláky(střihem připomínají spíš elegantnější kalhoty) a teda můžu jen doporučit. Kvalitní materiál a jsou opravdu super pohodlné. A naopak si nemyslím, že by se po porodu nedali využít. Sice je tam jakoby ten zvýšený pas nebo jak tomu říct na bříško a netáhne na záda, ale to máte přece pod trikem. A opravdu takhle pohodlné oblečení jsem snad ještě neměla, začala jsem nosit už na začatku těhotenství, kdy bříško bylo ještě malinké

MiaKai
Nováček 2 příspěvky 26.09.17 23:30

Já si zkoušela oblečení od happymum, jóžánka a mytummy. Nakonec jsem nejvíce vybrala u My Tummy, od Jožánka bych doporučovala legíny. Happymum je moc těhotenská, kdyžto u mytummy jsou ty střihy víc promyšlené…dají se nosit i po porodu. První koupila tričko s potiskem, super hebký materiál, pak halenku a džíny, těhotenské šaty a multifunkční šaty a kojící podprsenku. Všechno jsou střihy, že lze nosit i po porodu…třeba ten potisk na tričku neodpářete, ale střih sedí i po porodu. Nejúžasnější jsou jejich multifunkční šaty, které jsou i na kojení…takže jsem je nosila od začátku těhu až do teď (dcera 3 roky), stále sedí a není na nich poznat, že jsou těhotenské a kojící. Taky mají hodně topů a dalších kousků oblečení, které se dají koupit na pořád. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama