Hartan i-mini

1482
2.4.16 21:29

Hartan i-mini

Prosím, nemáte někdo, nezkoušel jste nebo neviděl v obchodě? Je to úplná novinka a ráda bych si je objednala, ale nikde není žádná recenze ještě. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
4.4.16 22:17

Tak jsem nakonec objednala, aniž bych ho viděla, přinejhorším vrátím, že :mrgreen:. Podle popisu vypadá jako můj vysněný ideál - značce věřím co do kvality, váží ani ne 10 kg, košík veliký nádherně přístupný s nosností 5 kg, polohovatelné nohy i záda, veliká bouda s okýnkem, kolečka 18 a 24 cm, odpružená. Snad se nespálím. Kdybyste někdo měl zkušenost, budu vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
4.4.16 22:17

Jo, a cena 6 tis. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
15.4.16 12:29

Tak jsem tu s recenzí. Šel hned zpátky do obchodu :(, což mi bylo děsně líto, protože je to úžasný kočárek. Náš mazlík má velký zadeček a rád se s ním pořádně rozvalí a chtěla jsem velký sedák, což nesplňuje. Opěrka zad je dost vysoká, ale délka sedáku samotného jen okolo 21 cm, na naše dlouhé každodenní procházky málo pohodlí.
Jinak fantastická jízda, nehrká, trávu i kočičí hlavy zvládl s přehledem, je překrásný, váha pod 10 kg, velká stříška i košík, polohování nohy i záda, ach jo, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama