Herpes v 39. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 08:54
Herpes v 39.týdnu..

Ahoj, už od svých 18 let trpím na genitální opar, kdy mě nekazil můj ex, ale to je jedno.. Teď mě trápí, že jsem v 39.týdnu těhotenství, skolila mě rýma a nějaké starosti a včera jsem zjistila že se mi ta potvora nejspíš udělala :,(.. Já si tam tedy přes břicho nevidím, ale už jsem ho párkrát měla a cítím se úplně stejně :?.. Nemám ho nějak často, vždy jen při hodně oslabené imunitě a udělal se zrovna teď.. Do porodu chvilka, ale můj doktor říkal, že se může ještě zhojit, ale zase někde jsem slyšela, že pokud je 4 týdny před porodem je nutný císař, tak jak to tedy je? :? Měla jsem radost, že se malá na poslední chvíli otočila hlavou dolů, a teď zase tohle, ale v žádném případě ji nechci ohrozit na zdraví.. Děkuji za každou radu… Anonym kvůli citlivým zdravotním informacím :kytka:

Reakce:
KlarkaK
Závislačka 3746 příspěvků 9 inzerátů 28.05.19 09:10

A rekla jsi v porodnici??? preventivne se nasazuje herpesin pred porodem!!! Zkus to rychle resit treba neni pozde. Jinak bohuzel CS :roll:

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 28.05.19 09:22

Meli ti okamzite nasadit herpesin v tabletach. Mela jsem opary v 38tt. Nastesti se stacily zalecit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:38

Já jsem volala svému dr. Má mě v péči až do porodu a ten řekl že s tím nic nelze udělat, že můžu zkusit potírat lihem aby se puchyrky zahojili :roll:.. Přitom to ví že se na to léčím a řešila jsem to už jednou s ním v těhotenství.. Já bych nerada aby si toho někdo v porodnici nevšiml když se rozjede porod a malá něco chytla, nejradši bych šla se domluvit přímo tam, jen nevím jestli potřebuji doporučení

KlarkaK
Závislačka 3746 příspěvků 9 inzerátů 28.05.19 11:52
@Anonymní píše:
Já jsem volala svému dr. Má mě v péči až do porodu a ten řekl že s tím nic nelze udělat, že můžu zkusit potírat lihem aby se puchyrky zahojili :roll:.. Přitom to ví že se na to léčím a řešila jsem to už jednou s ním v těhotenství.. Já bych nerada aby si toho někdo v porodnici nevšiml když se rozjede porod a malá něco chytla, nejradši bych šla se domluvit přímo tam, jen nevím jestli potřebuji doporučení

ja chodila do porodnice od toho 37tydne. Herpes jsem mela v papirech. Vzdy se zeptaly i jestli jej mivam casto a ze kdyztak davaji i preventivne herpesin. Ja ho nemela cca 15let tak jsme se domluvily ze preventivne teda ne ale kdybych mela podezreni tak ihned nasadi. Nevim odkud jsi ale jeste muzes do porodnice jako „akutni“ pak doporuceni nepotrebujes…

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 28.05.19 12:05
@Anonymní píše:

Klidne bych zavolala do porodnice. Za to nic nedas. Dost se divim, ze to tvuj dr nedal ty tablety.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:13

@KlarkaK ano do porodnice můžu jako akutní, když se rozhodnu rodit tam, ale nevím jestli je možné mého doktora obejít a jít si tam toho císaře už domluvit, protože mám z toho strach o kdybych měla přenášet a rodit za 3 týdny třeba :?

KlarkaK
Závislačka 3746 příspěvků 9 inzerátů 28.05.19 13:25
@Anonymní píše:
@KlarkaK ano do porodnice můžu jako akutní, když se rozhodnu rodit tam, ale nevím jestli je možné mého doktora obejít a jít si tam toho císaře už domluvit, protože mám z toho strach o kdybych měla přenášet a rodit za 3 týdny třeba :?

tak tvuj doktor ti mel ten herpesin nasadit…takze bych volila radsi obejit ho nez muset na CS :roll:

KlarkaK
Závislačka 3746 příspěvků 9 inzerátů 28.05.19 13:36

No jako asi bych sama nevlitla do porodnice ze chci domluvit cisare. Ale ze priste tvuj dr ti rekl ze nelze nic delat a chces tedy vysetrit primo v porodnici a zjistit co dal.

Melodie91
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 31.05.19 08:45

Trpim na to take uz dlouha leta, jeden jsem mela v prvnim trimestru a rychle mi zabral teetree oil…ale take to stacilo zminit na prvni poradne v nemocnici a dostala jsem od 37tt zovirax tablety az do porodu jako prevenci. Kdyz na to tbuj doktor reaguje takhlr, sla bych do porodnice..taky by ti mel lekar vzit krev, jestli to opravdu je opar…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19404 příspěvků 31.05.19 08:52

Tvůj doktor má poněkud laxní přístup, takže bych ho obešla naprosto s klidem! Zavolala bych do porodnice, že mám ty a ty problémy, mám chvíli před porodem a můj lékař mi navrhuje potírat genitál líhem 8) Jestli oni s takovým postupem souhlasí, nebo mě chtějí radši vidět :think: Pokud je tam někdo rozumný, normálně si tě pozvou, je to i jejich zodpovědnost! Budeš přece rodit u nich, ne v ordinaci svého gynekologa :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 10:07

Nakonec jsme byla v porodnici, kde řekli že je docela rozsáhlý opar a že mi naplánuji císaře a že mi měl lékař nasadit nějakou ochranou léčbu od 36 týdne.. Takže mi dali něco na zaleceni ale stejně mi doporučili sekci, tím že je to blízko k porodu..

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 01.06.19 12:32
@Anonymní píše:
Nakonec jsme byla v porodnici, kde řekli že je docela rozsáhlý opar a že mi naplánuji císaře a že mi měl lékař nasadit nějakou ochranou léčbu od 36 týdne.. Takže mi dali něco na zaleceni ale stejně mi doporučili sekci, tím že je to blízko k porodu..

Treba budes prenaset. Opar se zaleci do 14 dni. Navic, je infekcni v dobe puchyru.

Váš příspěvek
Reklama