Hipp bio combiotik 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veushe
Stálice 66 příspěvků 25.04.14 15:05
Hipp bio combiotik 1

Maminky zajímalo by mě jaký máte názor na mléko hipp bio combiotik 1. já ho dávám od středy a zatím jsem s ním spokojená. Zajímaly by mě vaše názory :)

Jak maminky hodnotí Hipp Bio Combiotic

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 25.04.14 15:16

Dávala jsem ho jako dokrm mladšímu, když jsem jezdila do školy a krmím (pokračovacím) s ním dodneška. Kluk trpěl hrozně na koliky a Hipp byl jediný, který mu sednul a to jeho bolení se na něm výrazně zlepšilo. A jak jsem napsala, má ho v podstatě od narození (do školy jsem šla hned po šestinedělí, jednu sobotu v týdnu, tolik mlíka, abych odstříkávala, zase nebylo, takže manžel krmil doma Hippem) až dodnes (má aktuálně 9 měsíců). Já jsem spokojená, protože klukovi sednulo, jako jediné na českém trhu obsahuje probiotika i prebiotika. Jen ta cena je teda šílená, dost výrazně podražilo.

Veushe
Stálice 66 příspěvků 25.04.14 15:21

Cena je strašná ale dívala jsem se na netu a dá se koupit aji za 300 kč

kopeckovic11
Kelišová 7457 příspěvků 25.04.14 15:23

@Veushe Ahoj já jsem vyzkoušela spoustu mlíček a Hipp jako jedinný vyhovuje. Malej taky trpěl na bříško a s Hippem se to srovnalo. Teď mu bude 7 měsíců a je spokojený :dance: :pankac:.Já ho můžu jen doporučit :palec: :palec:.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 25.04.14 15:23

@Veushe Jojo, já teď taky nakoupila v akcích. Tchýně mi brala u nich v lékárně a já jsem brala v Kaufu taky za 269,–, myslím? Zkrátka nestál ani 300,–, tak jsem pár pikslí vzala. Ale bez akce je to děs, už podražil na 410,–

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 25.04.14 15:25

Měli jsme hipp bio combiotik 1 a ted dávám malí hipp bio combiotik 2 a furt jsem spokojená

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 25.04.14 15:26

Zacinali jsme s ním v 5ti měsících. Ve 4. měsících jsem ukončila kojení a najeli na UM. Nejdřív babylove, to nesedlo, tak jsme zkusili hip bio combotik. Bolesti bříška přestaly. Akorát teda moc nezasyti. Synovi je 10. měsíců, UM dávám už jen v noci (budí se mezi 3-5. hod.) a vytáhne 300 ml. 8-o

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 25.04.14 15:28

Nám vyhovuje :palec: Bříško nebolí a malému chutná, takže za mě ano :)

Veushe
Stálice 66 příspěvků 25.04.14 15:31

Malýho to zasytí asi pořádně :). Spinká mě celou noc :). No to on spinkal aji když jsme dávali sunar :)

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 25.04.14 15:47

Ta cena to už je horší, ale od 4 a půl měsíce dáváme prikrmy a dlouho měli akci v lékárnách dr. Max pixla asi 269,– tak to zase nebylo tak strašný. ted už má mléko jen 1× denně tak už cenu tolik neřeším. Ale syn je jedlik a jí všechno, bílé jogurty a kaše dochucuji ovocem.

Veushe
Stálice 66 příspěvků 25.04.14 15:55

Příkrmy nás za chvilku čekají taky :)

richisa
Povídálka 30 příspěvků 25.04.14 16:17

My jsme ho taky zkoušeli. Vybrala jsem podle názorů mamin, malý to ale nechtěl. Začali jsme asi dost pozdě, malému bylo už skoro 6 měsíců, chtěli jsme jen, aby se nebudil tak často v noci, takže místo večeře - no neprošlo. Nějak byl moc závislák na mlíčku… Nic jiného jsem pak už nezkoušela přežili jsme nakonec zcela bez umělého mlíčka… (staršímu jsou teď skoro 2 roky) Mladšímu zkusím asi taky Hipp - přijde mi na něj nejlepší názory…

tlucis
Kecalka 356 příspěvků 25.04.14 20:40

Dcerunka bude mit 4.mesic a od konce 3.tiho je na hippu..ze dne na den sem prisla o mliko a znamej mi propasoval nemeckej hipp organic (u nas bio combiotik) mela sem asi deset 300g sacku a ted dojizdime posledni dva a budu muset koupit tady u nas… co sem koukala tak na feedo sou akce a kdyz se postesti tak v dm nebo tescu ci kaufu… chystame se i na prikrmy a ty chci davat taky od hippu nebo domaci… mam i hipp kosmetiku a sem nadmiru spokojena…a mala taky :-)

PajaRada
Kecalka 308 příspěvků 26.04.14 09:45

Hipp je nejlepsi.Mala je spokojená - napr Nutrilon plivala. My ho objednavame na www.pilulka.cz a tam bereme vzdy po 4 nebo 6 ti baleni :palec:

adullinek
Povídálka 31 příspěvků 28.09.14 01:25

Ahoj děvčata, obracím se na Vás s prosbou… Dávám malé na dokrm hipp bio combiotic 1 a včera sem dostala hipp bio combiotik 1 z Německa. Tak se chci zeptat mužů to malé dat? Je to stejné???název stejný je:-) tak zda s tím máte některá zkušenosti? Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >