VŠTE obor pozemní stavitelství, dálkové studium

26.4.16 19:43

Hlasí se někdo na VŠTE

Ahoj holky, hlasí se některá na VŠTE dálkově od přístího roku 2016/2017? Nejlépe obor pozemní stavitelství, nebo jiný? Nebo někdo kdo tam již studuje dálkově? Ráda bych nějaké info. Budu ráda za cokoliv. :) :) :) :) :srdce: 8o Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.4.16 19:56

Já tam letos doufám končím :D, ale já studuju ekonomiku teda

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
26.4.16 19:59

A můžu se zeptat, ja kto na škole funguje, konkrétně při dálkovém studiu? Koukám že máš prcka, tak jak se to dá zvládat? JAké jsou poplatky apod? Děkuji moooc ;) ;) ;) :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
26.4.16 20:09

Já budu končit snad v únoru :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 20:09

@kate.kacenka zvládat se to dá. já během studia dvakrát porodila a ještě částečně z domova pracuji :). Občas je to teda záhul a párkrát jsem měla chuť to vzdát. Ale jsou tam i holky, co přitom i pracují a mají děti a taky musí zvládat. Záleží jestli máš doma zázemí. Nevím, jestli už máš nebo nemáš děti teda.
Jinak poplatky tam nejsou, pokud už jsi tedy někde nestudovala bakaláře a nepřesáhneš dobu studia, pak už se platí za každý započatý semestr a není to zrovna málo. Pak je taky možnost si některé předměty dát přes Celoživotko, buď proto, abys na ten předmět měla větší hodinovou dotaci nebo proto, že už nemáš kredity. Ale to je už takové složitější vysvětlování :) při dálkovém se chodí víkendy podle rozvrhu. Docházka není povinná. Rozvrh je jak kdy, první rok jsme měli pár víkendů, ale od rána do večera a další už jsme měli skoro každý víkend, ale jela jsi tam třeba jen kvůli čtyřem hodinám. Jinak hodně seminárky no a samostudium.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
26.4.16 20:10

@ixule já bych klidně i pokračovala ještě, kdyby dostali akreditaci na ekonomiku navazující :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
35029
26.4.16 20:11

@rigousek ty máš vyloženě eko? já management dopravy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.16 20:14

Já bydlím kousek od Prahy takže budu víkendově dojíždět, to že docházka není povinná jsem už někde četla, je mi jasné že když nebudu na přednáškách tak toho budu muset víc dohánět. Jinak jsem normálně zaměstnaná je mi 23 let, a ted jsem se rozhodla ze bych si chtela VS dodelat, pracuji pouze od pondeli do patku pravidelne takze mam vsechny vikendy volne a ksveleho pritele. Mimi zatim nemame, zatim nechce i kdyz ja uz bych chtelam takze treba casem. tak jsem prave zveda prihlasku jsem podala tak uvidim jestl ime vezmou. A libi se tit tam? Já bych tady prave rada nasla nekoho kdo se tam ted treba take hlasi jako ja to by bylo super, já se tedy hlásím na pozemní stavitelství, mám i SŠ Stavárnu a pracuji také ve stavebnictví, navrhuji zimní zadrady, ta kjsem zvědavá :) :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.16 20:14

Nene já se hlásím na pozemní stavitelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.16 20:18

@kate.kacenka no jak kdy se mi tam líbí, ale teď jak se blíží konec, tak si i říkám, že se mi snad bude po té škole i stýskat :) ale myslím, že to není tak nejhorší. Pořád to tam inovujou a obnovujou. Co mě osobně vyhovuje je to, že všechny zkoušky jsou písemný a státnice nemusíš dělat najednou. Takže já teď třeba před bakalářkou už mám všechny státnice dávno hotový.
Jinak neboj, většinou se zakládají skupiny na fb. Vždycky to někdo založí pro nový ročník a tam si pak všichni posílají třeba poznámky atd. radí a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
26.4.16 20:18

@ixule jo já mám obchodní podnikání

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
26.4.16 20:23

JAkože zkoušky neprobíhají ústně ale všechny písemně? :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
26.4.16 20:25
@rigousek píše:
@kate.kacenka no jak kdy se mi tam líbí, ale teď jak se blíží konec, tak si i říkám, že se mi snad bude po té škole i stýskat :) ale myslím, že to není tak nejhorší. Pořád to tam inovujou a obnovujou. Co mě osobně vyhovuje je to, že všechny zkoušky jsou písemný a státnice nemusíš dělat najednou. Takže já teď třeba před bakalářkou už mám všechny státnice dávno hotový.
Jinak neboj, většinou se zakládají skupiny na fb. Vždycky to někdo založí pro nový ročník a tam si pak všichni posílají třeba poznámky atd. radí a tak.

mě tedy ty písemné zkoušky až tak nevyhovují, jak u čeho.. no a státnice právě nemám, ty plánuji všechny na podzim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@kate.kacenka jo všechno písemně, až na nějaký prezentace. Dokonce ani jazyk u dálkařů není ústní :D a ani státnice

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
35029
@kate.kacenka píše:
JAkože zkoušky neprobíhají ústně ale všechny písemně? :) :) :)

ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat