Doporučte hlídání psů - Liberec

657
5.8.14 13:39

hlidani psu -Liberec

Ahoj, mam dotaz.Mam dvě fenky, vychovane. Přistěhoval jsem se do Lbc a nemam tady zadne hlidani. Takze vse resim tak, aby psí mohli se mnou a nebo nikam nejedu. Jednou zacas, to ale jinak nejde a letos bych chtěla i na dovolenou, na ktere jsem nebyla min 6 let.
Mate někdo dobrou zkušenost s někým na hlídání? Nebo dobrý psí hotel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
tartaletka
5.8.14 13:50

Ahoj, rozhod inzeraty na net, hledala jsem take hlidani pro psa a mam domlucenou uzasnou pani. Jen vybirej dobre, hodne lidi slibi a nedodrzi

  • Citovat
  • Upravit
6788
5.8.14 14:00

http://www.vaspes.com/…kontakt.html
Zkus tuhle paní. Má psí školu a hlídá pejsky docela často :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
657
5.8.14 14:37

Dekuji, podivam se na to. A kolik ji platis?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
110
2.9.14 00:27
Jak velcí hafani? Máme domeček se zahradou a hodného labradora :-) Dva menší by se k nám vlezli :-)
@Eva Sz píše:
Ahoj, mam dotaz.Mam dvě fenky, vychovane. Přistěhoval jsem se do Lbc a nemam tady zadne hlidani. Takze vse resim tak, aby psí mohli se mnou a nebo nikam nejedu. Jednou zacas, to ale jinak nejde a letos bych chtěla i na dovolenou, na ktere jsem nebyla min 6 let.
Mate někdo dobrou zkušenost s někým na hlídání? Nebo dobrý psí hotel?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
657
4.9.14 20:21

@Brucovka jedna je na pul borderka, tak takový stredak a druha je mala, asi 8 kg. Muzeme zajít na kafco a nebo prochazku.Kdyz budeš chtit, posli mi číslo do soukrome zpravy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
657
9.9.14 18:46

@Brucovka ahoj,o víkendu plánujeme odjezd na dovcu.Bude to to cca na 7 dni.Tak jsem se chtěla zeptat, jak to vypadá s Tvou nabidkou. Psala jsem Ti soukromou zpravu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.16 11:28

hyldamajklova

Dobry den radi vam pohlidame pejska v dobr vasi dovolene. Nebo o vikendech dle potreby i dlouhodova spoluprace. Jsme milovnici psu ale casove bohuzel celoročně nemůžeme a proto aleypiň takto. si chceme uzit krasne dny se čtyřnohým mazlikem dekuji tešime se moc :potlesk: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.6.16 21:19

Hlídání

@hyldamajklova píše:
Dobry den radi vam pohlidame pejska v dobr vasi dovolene. Nebo o vikendech dle potreby i dlouhodova spoluprace. Jsme milovnici psu ale casove bohuzel celoročně nemůžeme a proto aleypiň takto. si chceme uzit krasne dny se čtyřnohým mazlikem dekuji tešime se moc :potlesk: :mavam:

Dobrý večer, měli bychom zájem o pohlídání dvouleté labradorky od zítřka t. j. 28.6. do 7.7. najde se někdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.1.17 09:43

Dobry den, mam 7leteho pejska a bohuzel po narozeni dcery neni tolik casu na jeho venceni, je to krizenec labradora a ohare a potrebuje celkem dost pohybu, ktery mu ted nemuzem doprat:-(u kocarku se mu vyslapovat nechce, ale pokud je nekde na louce na volno, na zavolani pribehne, obzvlast, kdyz ma na hrani kulicku;-)Nasel by se nekdo ci mi doporucil nekoho, kdo ma rad pejsky, ma volny cas a chut na partaka na prochazky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.1.17 10:29
@hyldamajklova Dobry den, stale by jste mela zajem o obcane hlidani/venceni pejsku?
@hyldamajklova píše:
Dobry den radi vam pohlidame pejska v dobr vasi dovolene. Nebo o vikendech dle potreby i dlouhodova spoluprace. Jsme milovnici psu ale casove bohuzel celoročně nemůžeme a proto aleypiň takto. si chceme uzit krasne dny se čtyřnohým mazlikem dekuji tešime se moc :potlesk: :mavam:
@hyldamajklova píše:
Dobry den radi vam pohlidame pejska v dobr vasi dovolene. Nebo o vikendech dle potreby i dlouhodova spoluprace. Jsme milovnici psu ale casove bohuzel celoročně nemůžeme a proto aleypiň takto. si chceme uzit krasne dny se čtyřnohým mazlikem dekuji tešime se moc :potlesk: :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.8.17 09:10

Hlídání pro pejska

Dobrý den, sháním hlídání pro svého pejska. Střední plemeno, stáří 10 let. Je nekonfliktní, ale v domácnosti by musel byt určitě sám. Není zvyklý se dělit. Je už starý a hlavně potřebuje blízkost lidí. Spěchá. Odjíždíme tuto sobotu a obvyklé hlídání „vybouchlo“. Tel.***

edit admin - odstraněn kontaktní telefon

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.3.20 11:34

hlínání/venčení spolehlivé

Zdravím, má tady někdo zkušenosti s hlídáním/venčením v Liberci?? :andel:
:roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný