Hliníkové radiátory

2752
19.2.14 20:17

Hliníkové radiátory

Ahoj děvčata, chci se zeptat. Doma máme staré litinové radiátory a přemýšlíme o hliníkových radiátorech http://aukro.cz/…0854372.html. Máte je někdo a jaké máte zkušenosti. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
19.2.14 21:15

Ahoj, žiju v baráku který naše rodina spravuje od první republiky, radiátory už byly měněny několikrát, ale při poslední výměně jsme všechny staré litinové nechali na místě, měnili jsme jenom poškozené nebo vadné kusy. Litinové zbyly sice jen dva kusy ale v žádném případě bych se jich nezbavoval pro jejich zastaralost. Sice nějakou dobu trvá než se vyhřejou, ale díky své váze a objemu vody dokážou hřát ještě několik hodin po té co se vypne nebo vyhoří pec či jiný zdroj tepla.
Moje rada zní přetřít a děkovat za to že máte v domě tak kvalitní radiátory. Měnte jen v případě poruchy. Litina je nezničitelná rozumným používáním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
19.2.14 21:57

My ho chtěli vyměnit právě kvůli tomu, že strašně dlouho trvá, než se to tu ohřeje :,( tady v obýváku 5*6m je radiátor jako kráva 2,2m dlouhý a teplo je tu až za cca 3-4 hodiny. Takže dole přikládáme jak blázni a zdá se mi, že kvůli tomu i dost protopíme :think: nebo je to jen moje domněnka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NumLock
20.2.14 07:27

@Alčák1 Ahoj,máme hliníkové radiátory a hřejí opravdu rychle, jsme s nimi spokojenní. Máme je už cca 10 let, sami jsme je nemontovali, ale už tenkrát tak ten jeden článek stál 300 kč. Za mě hliníkové ano :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat