Hnědý výtok při HA

Anonymní
13.9.21 11:57

Hnědý výtok při HA

Zdravím, mám dotaz ohledně HA. Beru HA Mywy přes 3 roky, poslední rok beru cca 3-4
plata v kuse kvůli migrenám, poté mám menstruaci. Poslední ms jsem měla v červenci a v srpnu jsem byla u své doktorky a po domluvě budu brát ha v kuse i klidně rok (migrény a prasky s tím spojené). Ale k dotazu. Sobotu jsem začala špinit z ničeho ničeho nic. Je to hnědý hustý výtok. Sex jsem měla s přítelem ve středu. Jsem z toho nesvá, jestli si vyvolat ms, nebo počkat třeba týden, jestli to přejde. Má někdo podobné zkušenosti prosím?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
675
13.9.21 11:59

Proste to antikoncepce neudrzela..stava se to casto, kdyz se to bere dlouho v kuse… Nebo uz nestaci vyse hormonu… Pak je treba vymenit za jine…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 13:17

Takhle jsem to taky brala. Bohužel mě z toho špinění se rozjely neskutečný záněty. Radím vysadit a změnit. Nejlépe to už ani nebrat… Ale já jich vystřídala dost prášků a stejně pokaždé špinila. Asi se ty pauzy mají pro něco dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 13:41
@Anonymní píše:
Takhle jsem to taky brala. Bohužel mě z toho špinění se rozjely neskutečný záněty. Radím vysadit a změnit. Nejlépe to už ani nebrat… Ale já jich vystřídala dost prášků a stejně pokaždé špinila. Asi se ty pauzy mají pro něco dělat

Bohužel, pro mě je nejlepší volba pouze změnit nebo vybrat jinou variantu antikoncepce, která bude zabírat i na migrény, jelikož je to mírní, když jsme HA nebrala, bolela mě šíleně hlava klidně i 4 dny před ms a 4 dny po ms. A když jsem delala pauzy tak, jak jsem měla, měla jsem také silene bolesti hlavy. Proto mi to pani doktorka navrhla takto. Jen už to nejspis není ideální. Zkusím ji jedine zavolat a domluvit se s ni. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat