Homeopatika a LMD

Anonymní
20.8.20 12:25

homeopatika a LMD

Měla bych prosbu na někoho, kdo se zabývá homeopatií.
Dcera má 9 let, již od mala má šílené návaly vzteku, dupe, bouchá, odmlouvá. Byla jsem s ní u psychologa, když byla menší, ten nic nenašel. Jenže situace se nemění, tak znovu k psycholpgovi, patrně to vypadá na LMD, s tím, že další návštěva za měsíc. Bohužel dnes další záchvat vzteku. Tak jsem se chtěla poradit, nejsou nějaká homeopatika, která by mohla aspoň trochu pomoci?

Prosím o anonym, kvůli zdravotnímu stavu dcery.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1906
20.8.20 13:07

Zkoušeli jste bachovy esence? Krizové rescue? Připadně bych doporučila kineziologii a podle ní nechat bachovky namíchat přímo na tělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22483
20.8.20 13:52

No pochybujim že špatně zadrátovanej mozek spraví homepatika nebo bylinky.
U dětského psychiatra jste byli?

To spíš nějaká individuálí a rodiná terapie. Aby se přišlo na to co záchvaty vzteku spouští a dítě + celá rodina se s nimi naučilo pracovat tak, aby se minimalizovali škody (nešťastné dítě, vyčerpaní naštvaní rodiče narušené vztahy, začlěńování do kolektivu apod.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 14:19

Byly jsme u psychologa, píšu to. Jdeme znovu a řešíme to. Ptala jsem se jestli nemá někdo zkušenost s homeopatiky, než než nám stanoví přesnou diagnózu a poradí co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 14:22

@Kolarkaa
Moc děkuji. Mrknu na to.

• Citovat
  • Nahlásit
1906
20.8.20 14:40

Podívej, jsou zvlášť i pro děti..
nám moc pomohly - syn i já jsme měli tedy přímo na míru namícháno od kinezioložky, ale prvně jsme brali taky tyto..
https://www.homeopatied.cz/…/rescue.html?…

Jo a tyhle „hotovy“ koupíš normálně v lékárně (nevím jestli každé, u nás ano, ale u nás vede lékárnu homeopatka)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 15:39

@Kolarkaa
Moc děkuji. Už je mám objednané a snad aspoň trochu pomůžou. Dcera je už úplně v pohodě a ani „o tom neví“.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama