Horečky po operaci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
28.5.22 15:52

Horečky po operaci

Ahoj. Chci se zeptat je mi 16 let a jsem po operaci kolena. Chci se vás zeptat zda je normální mít už čtvrtý den navečer mít horečky kolem 38? Jen se chci ujistit zda nemám nějak plašit děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2653
28.5.22 16:30

Podle me to normalni neni. Ja jsem jednou po operaci bricha mela zvysenou teplotu kvuli vnitrnimu krvaceni. Mas jeste jine potize? Bolesti, slabost? Mas doma CRP test? Pres den mas normalni teplotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33786
28.5.22 16:32
@Deny34 píše:
Ahoj. Chci se zeptat je mi 16 let a jsem po operaci kolena. Chci se vás zeptat zda je normální mít už čtvrtý den navečer mít horečky kolem 38? Jen se chci ujistit zda nemám nějak plašit děkuju.

ty nemáš rodiče? že to řešíš místo s nimi na internetu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
28.5.22 17:36

@stinga Ano mám rodiče, ale to neznamená, že se zde nemohu ptát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
28.5.22 17:39

@Janča6 Bolesti mám akorát u místa operace. CRP test bohužel nemám. Přes den mám teplotu 36.7, ale vždycky k večeru mám kolem 37.5 až 38.3
Prý to u těžkých operacích může být normální, ale pokud to neustoupí tak asi zájdu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33786
28.5.22 17:41
@Deny34 píše:
@Janča6 Bolesti mám akorát u místa operace. CRP test bohužel nemám. Přes den mám teplotu 36.7, ale vždycky k večeru mám kolem 37.5 až 38.3vPrý to u těžkých operacích může být normální, ale pokud to neustoupí tak asi zájdu k lékaři.

v 16 přece nemůžeš sama zajít k lékaři, na to zase potřebuješ ty rodiče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
28.5.22 17:43

@Deny34 Nemyslím si, že je to normální. Jeden - dva dny snad, to je tělo ještě stále v určitém šoku a může se to projevit horečkou, ale 4 dny po operaci horečka 38C normální není. Může tam být někde skrytý zánět, infekce v krvi atd. Asi bych se poradila s dr., prostě zavolala na chirurgii, kde tě operovali a zeptala se tam. Předpokládám, že je to nemocnice, takže tam je vždy někdo z lékařů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.5.22 07:05

@Sunlight515 Děkuju. K doktorovi můžu zavolat nejdříve až zítra tak snad to bude dobrý. A nevíte jaké příznaky má zánět krve nebo ta infekce? Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat