Hotel na bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 18:33
Hotel na bydlení?

Dobrý den, mám menší dilema. Jelikož chci v budoucnu hodně cestovat a potrebuju tím pádem hodně šetřit(nechci se nikde s nikým vázat). Tak jsem přemýšlela, že bych do nějaké určité doby bydlela v hotelu. Dá se ubytování v hotelu prodlužovat na +- rok, nebo více?

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3332 příspěvků 27.03.19 18:34

Určitě dá, je to na domluvě ;)

Premek_Orac
Závislačka 4817 příspěvků 27.03.19 18:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám menší dilema. Jelikož chci v budoucnu hodně cestovat a potrebuju tím pádem hodně šetřit(nechci se nikde s nikým vázat). Tak jsem přemýšlela, že bych do nějaké určité doby bydlela v hotelu. Dá se ubytování v hotelu prodlužovat na +- rok, nebo více?

Dá, dokonce jsou i hotely, kde se přío s takovými klienty počítá a pronajímají se na dlouhodobé bydlení za výhdnější ceny.
Nevýhoda je, že ti prostě může úklid apod. kdykoliv do pokoje vstoupit, nemůžeš si to uzpůsobit podle svého obrazu. Realitivně problém bývá praní, žehlení, zvíře, pánské či dámské návštěvy, ale to už záleží na konkrétních vztazích. Výhodnější je většinou pronajmout vybavený byt, nejvýhodnější je domluvit se na bydlení v bytě nebo domě lidí, kteří jsou třeba na rok pracovně v zahraničí. Často se pak žádné náklady za bydlení neplatí výměnou za péči o byt.

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 27.03.19 18:47

A v čem bude hotel levnější než byt?

Paola21
Závislačka 3867 příspěvků 27.03.19 18:53

Není levnější jít do podnájmu se smlouvou třeba na rok?

Kelsey
Hvězda diskuse 45584 příspěvků 27.03.19 19:10

Neekonomicky rozmar, ale je to tvuj zivot a tve rozhodnuti.

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 27.03.19 19:20

Nepřijde mi výhodnější bydlet na hotelu než v garsonce 1+kk. No možná ještě nějaká ubytovna by vyšla líp, ale tam přebývají různé pochybné existence, tak bych tam moc jít nechtěla :nevim:

lisatka
Kecalka 247 příspěvků 27.03.19 23:06

Urcite se da dohodnout treba dlouhodoby pronajem pres airbnb. Ja treba takto nasla nas dlouhodoby pronajem. Pronajala jsem si byt na mesic a kdyz jsem se majitele zeptala, zda nevi o necem na delsi dobu, tak souhlasil a dal nam skvelou cenu, i mistni nam rikaji, jake jsme meli stesti :dance:

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 27.03.19 23:16

nebylo by ekonomičtější nějaké sdílené bydlení? :think: Jako hotel jo, ale aby to nelezlo moc do peněz, tak by to musela být nějaká spíš fuj kategorie…

Váš příspěvek
Reklama