HPO porucha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
27.10.21 17:36

HPO porucha

Před třemi týdny jsem začala brát antipsychotka na hraniční poruchu ale stále mám úzkosti a myslím na sebevraždu lidi se kterýma bydlím mi vadí mám z nich stres chci být sama to teď nejde, už nevím jak dál co mám dělat připadá mi že mě nikdo nechápe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
27.10.21 18:19

Obrat se co nejdříve na lékaře, upraví medikaci. Stává se, že třeba hned nesedne a musí se doladovat. Bude líp! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 18:33

Moc mi pomohly články Pavla Špatenky, dostaly mě z depresí, kdybych měla pocity jako ty, určitě bych si u něj pár konzultací zaplatila. Má i videa. Myslela jsem si, že mám diagnózu jako ty nebo horší… Naživo je moc srdečný a laskavý, články vyznívají trochu tvrdě, ale třeba se v nich uvidíš a pomohou ti

• Citovat
  • Nahlásit
2578
27.10.21 18:52

Z HPO mne dostaly meditace a pevny denni rezim. Napis si vecer, co chces zitra vsechno stihnout a casovy plan. Potrebujes zamestnat hlavu.
HPO se nejde zbavit, musis se s tim naucit zit. Naucit se cistit hlavu, min premyslet, nepodlehat emocim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
27.10.21 20:21
@Lilie05 píše:
Před třemi týdny jsem začala brát antipsychotka na hraniční poruchu ale stále mám úzkosti a myslím na sebevraždu lidi se kterýma bydlím mi vadí mám z nich stres chci být sama to teď nejde, už nevím jak dál co mám dělat připadá mi že mě nikdo nechápe

Ahoj, můžu se zeptat, jaká AP jsi dostala? Já mám též HPO, ale ještě schizofrenii, antipsychotika jsem brala všechna která jsou na trhu, s výjimkou nejnovějšího brexpiprazolu. Taky mi není nejlíp, teď jsem ještě v léčebně. Na HPO se ale nejvíce doporučuje terapie, zejména nová DBT (dialekticko behaviorální terapie), nebo pak terapie zaměřena na přenos. HPO se zabývá v ČR Kaleidoskop, má ambulanci, denní stacionář a komunitu v Solenicich u Příbrami. Zkus se podívat. Držím palce, ať je ti lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.10.21 21:31

[

@Lollitka píše:
Ahoj, můžu se zeptat, jaká AP jsi dostala? Já mám též HPO, ale ještě schizofrenii, antipsychotika jsem brala všechna která jsou na trhu, s výjimkou nejnovějšího brexpiprazolu. Taky mi není nejlíp, teď jsem ještě v léčebně. Na HPO se ale nejvíce doporučuje terapie, zejména nová DBT (dialekticko behaviorální terapie), nebo pak terapie zaměřena na přenos. HPO se zabývá v ČR Kaleidoskop, má ambulanci, denní stacionář a komunitu v Solenicich u Příbrami. Zkus se podívat. Držím palce, ať je ti lépe.

Medorisper

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat