Hpv bradavice

Anonymní
14.10.20 21:24

Hpv bradavice

Ahojky,
Našla jsem si bradavice na pysků, šla jsem k Dr. Ta mě zjistila výsev i ve vnitr, všude snad :( :( okamžitě jsem se zděsila, nechala se objednat na kliniku, pěkná pecka mě teda čeká, na to, ze jsem samozivitelka a i proto nechápu, kde jsem k tomuto prisla :( :( už jsem nokoho měla, ani nepamatuju 🙆
Holky, otázka zní, jsem očkovaná asi od 17,cervarixem, jak je to možné! jiný typ?
Nebo špatná imunita, kdo si tím prošel, jak dlouho léčil, jakým způsobem a vůbec, co čípek? :zed: docela mě to fakt stve :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11720
14.10.20 21:33

Cervarix je jen zakladni ockovani, ktere nechrani proti bradavicim :?

Plně hrazená je bivalentní vakcína Cervarix, která chrání proti 2 typům HPV (16 a 18). Při snaze ochránit jedince i před genitálními bradavicemi a respirační papilomatózou je nutno zvolit minimálně kvadrivalentní vakcínu Gardasil (dříve Silgard), která chrání proti typům 16 a 18 a také proti typům HPV 6 a 11. Doplatek za tuto vakcínu je zhruba 1500 Kč za dávku.
A kdo chce své děti chránit proti 7 vysoce rizikovým typům HPV i proti HPV 16 a 11, má k dispozici nejmodernější vakcínu nonavalentní, která chrání proti 9 typům HPV. Doplatí si sice 2× 2500 Kč, ale získá ochranu před 90 % všech nádorových změn spojených s HPV (to je u hrdla děložního o 20 % více než při bivalentní či kvadrivalentní vakcíně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 21:40

@cecetka no hlavně, je to x let zpět, tenkrát nic jiného nebylo..

• Citovat
  • Nahlásit
9075
14.10.20 22:04

Hele, mně ji doktorka nabízela před 12 lety a tehdy už Sylgard existoval… Ale k tvému dotazu. Nakazit jsi se mohla už před lety, třeba od bývalého. Virus si v těle spokojeně spinká a čeká na snížení tvé imunity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 22:13

@Aduš8 tak počkej, mě je 30v 16 mě očko. Tj 14let😉ale tj vlastně jedno, teď musím vyřešit tohle :( doufám, ze chirurgie pomůže, popř. si nechám střelit ještě íčko. nic jinýho stejně neudělám asi plus třeba blogu, tu beru vcelku často.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 22:14

Očkování a hlivu mělo být napsáno :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
9075
14.10.20 22:27

Očkování tě ale proti viru, který máš v těle, už neochrání. Může kdykoliv dojít k návratu i po odstranění, s tím počítej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 06:21

@Aduš8 já tohle vím, jinou možnost stejně nemam

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie