Hra den a noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haneleee
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 09:35
Hra den a noc

Maminky, nemáte tip na hru podobnou hře Den a noc? Chtěla bych ji pro dcerku k 2.narozeninám a tuhle už nemůžu sehnat..

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4303 příspěvků 27.04.18 09:42

@haneleee Zkus kouknout sem https://www.svet-her.cz/…y/kralik-kuk

luci.no
Kecalka 296 příspěvků 27.04.18 10:32

@P4ja Pro čerstvě dvouleté mi Králík Kuk přijde složitý. Syn jej dostal ke 3. narozeninám a chvíli trvalo, než jej pochopil. Ale třeba mám méně chápavé dítě ;)

haneleee
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 10:34

Mě právě králík taky přijde složitější..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama