Mluvící medvídek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paulinka4
Nováček 5 příspěvků 14.04.18 18:27
Mluvící medvídek?

Ahoj všichni :mavam:
ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenost s tímto mluvícím medvídkem,
kamarádka mi doporučila svítícího, ale tenhle mě moc zaujal víc :think:

https://medvedov.cz/…nacek-40-cm/

Máme klučíka bude mít už dva roky, interaktivních hraček má spousty (např. na barvy a říkanky)
A chtěla jsem pořídit nějakého mluvícího, ale všichni mají jen třeba tři pohádky a nebo pár básniček, tady bych jich mohlo být opravdu moc, máte zkušenost? Nebo co si o něm myslíte?
Díky moc, Pajka :hug:

Reklama

Reakce:

Rezii
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 14.04.18 19:30

Mě to připadá hezké;) hlavně že si tam nahrajes co chceš a neposlouchas pořád ty vypatlany songy z obchodu;)

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 14.04.18 19:41

Vidím to prvně a šla bych do toho, dá se tam nahrát zřejmě cokoliv, takže paráda :palec:

Heivka
Závislačka 2874 příspěvků 14.04.18 19:45

@paulinka4 Je to celkem pěkné, ale je to nedomyšlené, protože jako zdroj zvuku je použitý běžný BT reproduktor, takže v případě použití USB flash nebo SD karty je obojí volně dostupné a snadno zlomitelné nebo spolknutelné. Já marně hledám reprák kde by byl aspoň slot pro SD kartu krytý i když je tam karta zasunutá.

paulinka4
Nováček 5 příspěvků 14.04.18 20:04

Přesně, právě že si tam nahraješ co chceš, nebo to rovnou pustíš z telefonu :dance:
Ale to usb je tam jen tak no :nevim: malej má furt něco tendence rozmontovávat, hlavně miluje knoflíky :cert: aspoň ta očička jsou bezpečnostní. Díky za rady :*
Ještě popřemýšlím, je fakt pěkný :kytka:
Pokud víte o něčem podobném, klidně se podělte :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama