Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Maminky,
chtěla jsem se zeptat, jestli doma už některá máte hranaté dětské prkénko na wc, kde jste ho sehnaly??? Já se dívám na netu a zatím bez úspěchu. Nebo máte vyzkoušené, že vám sedí nějaká kulatá redukce?
Budu ráda za každou radu ![]()
Taky máme obyč. kulatou (Globus), nesedí tak dokonale, jako seděla na kulatém záchodě, ale je to v pohodě. Čéče, vůbec mě nenapadlo schánět se po hranaté redukci
.
@chcememimi píše:
@Samamama @Tapa
holky, jste zlatíčka, já to emimino fakt žeru, vždy a se vším mi pomůže![]()
Viď. Manžel si ze mě utahuje, když tu vysedávám, ale když potřeboval něco zjistit ohledně stavby či zařizování domu, ze srandy mě poslal na emimino a pak koukal, když jsem mu to tu našla
. Tady už fakt padly otázky snad na všechno.
@Samamama
mně se přítel taky směje. Už jsme dokonce byli s malým i na prvním emimino srazu naší skupinky ![]()
@chcememimi pěkný. A pak že je to jen virtuální svět
. Chlapi holt závidí, potřebovali by nějaké to e-pivo nebo e-kladivo
.
@Samamama
ten můj je spíš na to e-kladivo
![]()
Vidíš, navrhnu mu, ať založí skupinu, díky za tip
![]()
…tak jsem v Penny ani nikde jinde tu hranatou redukci nesehnala, tak budeme muset jít a zkoušet tu obyč. Zkusím Kaufland, tam nedělají problémy s vráceným zbožím.
@chcememimi Ona byla v akci a hned fuč. Já už ji taky potom nesehnala. ![]()
Já jsem koupila postupně 2, tak má aspoň u babiček a nám na „hranatý“ sedla až z KIKA ![]()