Hranaté umyvadlo - doporučte prosím typ

74
15.9.20 09:10

Hranaté umyvadlo - doporučte prosím typ

Ahoj holky, no je to teda věda!

Vybrala jsem asi pět umyvadel za super peníze a pak mi sousedka řekla, že už by hranaté ploché nechtěla, že ho neustále musí čistit od zubní pasty, jelikož nemá spád.

Máte nějaké, kde tento problém neřešíte a můžete ho doporučit?Hledám umyvadlo na desku bez otvoru na baterii.

Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
447
15.9.20 09:29

Já měla taky takové, co člověk musel pořád čistit od pasty, protože nemělo spád. Něco by možná pořešila otočná baterie. Pardon, že neporadím, ale rozumím sousedce, neuskutečně mi to umyvadlo otravovalo život :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
15.9.20 09:32

Moje máma má v kuchyni hranatý dřez z IKEA. Spád taky nemá, ale nestěžuje si :-). Asi by to opravdu dokázala vyřešit otočná baterie, popř. taková ta vytahovací hadice z kohoutku, ta je obecně super. Dělá se sice většinou v kuchyních, ale proč by to nešlo i v koupelně?? Mně se na tom mámině umyvadle docela líbí, jak je veliké, že se do něj dost věcí vejde při mytí - tohle ale asi u koupelnového umyvadla není ta nejdůležitější funkce :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18749
15.9.20 09:42

My mame hranate a je to neskutecne otravne, ani ne tak čistit od pasty, ale jak to ma ty hrany, tak ty se celkove čistí hodne spatne a v rohu mi to nejde skoro vubec, to abych fakt chodila kazdy den s hadrem, aby se tam nic neusazovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591
15.9.20 10:08

Hlavně ať nemá ploché dno, to je neskutečně hovadský výmysl dnešních jakoby designerů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
15.9.20 11:21

Máme Villeroy & boch Artis a super. Není teda úplně hranatý, je to zaobleny čtverec, udržuje se v pohodě.

https://m.heureka.cz/…is-417841r1/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
15.9.20 11:41
@Gorlami píše:
Máme Villeroy & boch Artis a super. Není teda úplně hranatý, je to zaobleny čtverec, udržuje se v pohodě.https://m.heureka.cz/…is-417841r1/?…

Děkuji moc, mrknu na něj! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama