hraní

Anonymni
13.2.08 22:06

hraní

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak si hrají vaše 2,5 leté děti?Můj syn si totiž moc dlouho nevydrží hrát sám, musíme mu aspoň asistovat. :roll: Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
13.2.08 22:17

Liborkovi budou tři a sám si taky moc nepohraje :(

Teda pokud nemá novou hračku :lol:

Nevím čím to je, že o některých dítkách maminy ani neví. Asi je to o povaze každýho dítěte.

Takže jsem ti vlastně neporadila :roll:

Ale nejsi sama, kdo si pořád musí hrát.

Dobrou
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
13.2.08 22:26

Jeje, z toho si nic nedelej. Nasi Adelce je 2 a kousek a hraje si sama asi tak 10 minut denne. Jinak u toho musim aspon sedet, ale v 99% pripadu to musim delat taky - cist, stavet kostky, malovat, modelovat, cokoliv …
Myslim, ze je to tak nejak normalni. Kdyz prijdem nekam mezi deti, tak jsem zase vzduch :-)

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
14.2.08 01:22

Klára si taky sama nehrála, zato Petína si vystačí sama dost. Myslím, že první děti to obecně moc neumí, druhé to pak odkoukají. Teď už si vyhraje sama i Klára s plyšákama a oceňuju, že jsem je měli blízko u sebe. Sice se taky hádají a mlátí, ale i si docela vyhrajou.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
14.2.08 12:21

Ahoj,
tak u nás je to přesně naopak.
Prvorozená holčička si krásně vyhrála už od miminka, např. z hrazdičky byla celá unešená.
Kristýnka má rok - než začala lozit, řvala pokud u sebe někoho neměla. Hrazdička a žádné hračky ji nezajímaly. Teď už sice nehuláká tak často, ale stejně počítám, že ještě rok, dva, budu muset vydržet.
Určitě je to hodně o povaze. Na druhou stranu tomu může maminka pomoct (nebo naopak).
Lucinka je klidná, ale Kristýnka je pěkný číslo a i když se fakt snažím ji vést k tomu, že občas si holt musí (může) pohrát sama, nechce tomu, špunt malej, rozumět :roll:
D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
14.2.08 12:51

Ahoj,

starší syn si doteď hraje sám spíš vyjímečně, stále musím asistovat. Když slyším: mámo, pojď si se mnou hrát, mám osypky. No ale co můžu dělat, že… Mladší si hraje sám i čtvrt hodiny :-)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
14.2.08 21:34

Ahoj, buď v klidu, našemu klukovi budou skoro 3, a že by si hrál sám, to ani náhodou. Možná chvíli si prohlíží knížky a pak je většinou chce číst. Nebo kouká tak 20 minut na DVD na pohádky a to je tak všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama