hrníček

1102
15.11.06 11:39

hrníček

Potřebuju poradit od kdy je nelepší učit miminko pít z hrníčku? Sjakým máte nejlepší zkušenosti? Dekuju ze rady. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

664
15.11.06 12:14

Učit z hrníčku Avent se dá od 3m, ale neznám žádného takového nadšence. Pokud dítě nepije sladké nápoje, myslim, že není kam spěchat. Já začala asi v 7m a nějakou dobu to trvalo, než to malá pochopila, prostě to měla na hraní. S odstupem času a zkušenostmi s hrnečkama jsem pro Avent, ač drahý. Ale mám pocit že jiný (třeba nuby) se nedá umejt a je to docela humus. Zrovna tak brčkový, sice měly úspěch a nestály moc, ale za pár týdnů jsou hnusný (pokud dítě pije jen vodu tak asi ne). Ale Avent zas někomu kape, no člověk si nevybere. Pro starší je dobrá násoska od Rajec, dá se dát na jakoukoli flašku s normálním uzávěrem a stojí málo. Toť můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
15.11.06 17:18

hrnicek

Ahoj,

my taky zacinali kolem 6.mesice s Aventem. Na zacatek jsme meli pititko od 3 mesicu - je mekci. Chvili ho cucala a kousala, a pak asi za mesic se krasne napila…
Asi pred 2 tydny jsme vymenili pititko od 3 mes. za vetsi - od 6 mes. a v pohode.

Nakala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
15.11.06 17:37

Já mám od Aventu, malá má 6.měsíců, začali jsme s prvním příkrmem a jsem zvědavá jak jí půjde pít z hrnečku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
15.11.06 17:37

Já mám od Aventu, malá má 6.měsíců, začali jsme s prvním příkrmem a jsem zvědavá jak jí půjde pít z hrnečku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama