Hučení v uchu a angína

Anonymní
4.11.19 11:29

Hučení v uchu, angína

Zdravím, minulý týden jsem chytila angínu, začala brát antibiotika, které hned zabraly a ležela doma. Zhruba po 5 dnech jsem myslela celý den, že mám zalehlé levé ucho, ale už druhý den to nepřestává. Když mluvím, ucho přejde, když mlčím pořád to slyším. Těžko se ten zvuk popisuje, ale může to mít nějakou souvislost s tou angínou? Asi s tím Zajdu k doktorovi, jen mě zajímá, jestli to někdo taky tak neměl podobně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5189
4.11.19 11:47

Ja mela taky nejakou virozu a usadilo se mi to v uchu, nejdriv jsem slysela jeden den dvojite, pak to preslo v hrozne neprijemny huceni/piskani. Sla jsem na orl, opravdu to bylo jen z nejakeho chuchvalce rymy, ktery se tam udelal nasledkem virozy, dostala jsem kortikoidy a antibiotika do nosu, strikat morskou vodu, ginko v tabletach, Betahistin v tabletach. Preslo to po cca tydnu, a byl to sileny tyden, strasne jsem se bala, ze mi to huceni zustane.

Edit: nevystihla jsem pointu, a to tu, ze verim, ze to od nejake infekce nebo virozy klidne byt muze, zvlast kdyz krk je taky takhle blizko. A i kdyby nebylo, na orl bych si zasla, pokud by to do par dni nepreslo. Mne se to jen hrozne zhorsilo pres vikend a byla jsem zoufala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10445
4.11.19 12:52

Běž na ORL, tam to vyřeší - většinou rychle a dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu