Ranní debakly ze stresu?

Anonymní
4.11.19 08:27

ranní debakly ze stresu?

Ahoj, vím, že tu asi nenajdu doktorku, ale chtěla bych se poradit, s někým, kdo tyhle potíže zná. Pro představu, teď jsem byla rok a půl doma, pracovala doma, do školy chodila 1 den v týdnu a učila se na státnice.
Před pár měsíci se ale vše změnilo, já nastoupila opět do školy prezenčně, (4 dny v týdnu), přestěhovala se do jiného města a k tomu pracuji jako lektorka cizích jazyků ve firmách a hrozně se mi začalo ničit zažívání. Mám tedy celiakii, ale výrobky s lepkem a ani mlékem nejím, nedělají mi dobře.
Když se ráno vzbudím, začne mě křečovitě bolet podbřišek a letím na záchod s tuhou stolicí, která je za půl hodiny vodnatější. Takovéhle ranní kolečko trvá tak hodinku a půl, pak jsem celý den v pořádku.
Dělali mi krevní testy a ultrazvuk a to bylo také OK:
Předpokládám, že tedy stres, beru laktobacily forte Biopron, snažím se nestresovat, ale prostě mi to nějak nejde.
Hrozně ráda vzpomínám na tu dobu, kdy jsem byla zdravotně a psychicky OK a užívala si „volna“ (přítel už je z mých ranních situací na nervy) ale vím, že tohle nejde donekonečna a musím se naučit žít jako „Dospělák“
Já jsem nyní v takovém zdravotním rozpoložení, že vím, že ráno budu „umírat“ bolestí, že bych skončila se školou a prací, jen abych mohla být už OK. O víkendech totiž potíže nemám.
Díky za rady, co vám pomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2055
4.11.19 08:43

Vsak uz jste tu jednou psala a co si myslite, ze vam lidi ted napisou jinyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 09:03

Psala jste to tu uz dokonce nejednou, ne :think: co psychoterapie? Normalne bych rekla, ze se fakt hodne prozivate, ale hlave clovek neporuci, no. Vsichni vam tu pokazde pisou, abyste zvolnila, vy to zjevne nedelate ani to nemate v planu, tak co chcete slyset :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30940
4.11.19 09:07

Mas to v hlave, zas takovej zader nemas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
4.11.19 09:20

Kolik těch popisů tvé ranní stolice sem ještě budeš psát? Když máš pořád pocit, že toho máš tolik, tak si prostě uber. Já ti doporučuju psychiatra, protože mi přijdeš regulérně cáklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 09:23

Kolikrát to sem ještě budeš psát? Pořád stejný, když toho máš moc uber a najdi si pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama