Hučí nám v bytě - proboha, co to je?

13496
14.7.11 14:40

Hučí nám v bytě - proboha co to je?!?

Ahoj
budu se snazit popsat situaci. Jinak pro rypalky, ne nehuci mi v hlave!! :wink:
Takze uz asi tri mesice nam obcas huci v obyvaku, je to takovy monotonni hucivy zvuk, nijak neprerusovany a byl slyset vzdy treba hodku dve pres den, hlavne cca kolem 14hodiny, to totiz chodi mala spat a ja se natahnu v obyvaku na sedacce.
No nevenovala jsem tomu moc pozornost, protoze to nebylo casto.
Ale vcera cely den :cert: :cert: :zed: Od rana od 10ti do 22 hodin tak jsem si rekla, ze zkusim zapatrat co by to mohlo byt. V tom obyvaku cim vyse ke stropu vylezu(na schudkach) tim vic to huceni je slyset. Tak jsem si myslela, ze od sousedu nahore, tak to je na tom stejnem miste slyset na podlaze.
Je to slyset i na jednom miste u dcerky v pokojicku a pak na chodbe u vstupnim dveri. Na techto mistech je to slyset v urovni meho pasu, kdyz se ohnu tak je to slyset vice.
Dnes jsem volala na druzstvo, pani celkem cucela co to je a rikala at zkusim vypnout elektrinu jak nahore (maji akvarko a pry by to z toho mohlo byt), tak jsem jim vypla na chvili jistic a hukot stale, dale i sousedce vedle, protoze chodba a pokojik sousedi s jejich kuchyni, ale tam take nic.
Me pojistky uz jsem zkousela vcera.
Napada nekoho z vas co jeste by to mohlo byt, popripade co udelat?
Uz jsem z toho na palici, malou mam u babiny na chalupe a misto abych vegetila tak me z toho boli hlava.
Jo a pozvala jsem souseda aby si to poslechl a slysel to i on.
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5429
14.7.11 15:05

No to ti vůbec nezávidím.To musí být na palici.Taky by mne napadla elektrika,ale když píšeš,že to hučí pořád :nevim: .Každopádně přeju at to brzo zjistíte,co to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
14.7.11 15:12

Taminko nepostavil si vedle vás někdo barák?Ptám se proto,že mám stejnou zkušenost a přivádělo mě to k šílenství,tak jsme s manželem pátrali,co to je,až jsme zjistili,že to dělá sousedova čistička.On sám to ve svém domě neslyší(má jí asi 2m)od domu),ale směrem k nám se to nese zemí a rezonuje to domem,nejvíc je to slyšet úplně nahoře v půdní vestavbě.Takže bohužel pro nás se s tím nic dělat nedá,po roce už si na to docela zvykám,v létě je to lepší,nejhorší je to,když v zimě promrzne zem,to za mnou chodí i dcera a ptá se,co to pořád hučí :evil: Tak přeju pevné nervy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
14.7.11 15:14

Bydlíš v paneláku nebo cihlovém domě? Stropní panely jsou totiž duté (jsou v nich podélné díry, občas tamtudy vede elektrika) tak mě napadá, jestli třeba nejsou díry na fasádě domu a do té dutiny se nějak nedostane vítr a nevznikne meluzína. Tak jestli je to slyšet jakoby v přímce na podlaze nebo na stropu, bude to něco v panelu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.7.11 15:17

Bydlime v panelaku, takze zadna nova stavba kolem nas. Noz acalo to, kdyz se zateploval vedlejsi dum a ja si myslela, ze treba jak tam maji tu plosinu a tou jezdi nahoru a dolu tak ze tohle dela ten zvuk. Ale dum uz je zatepleny a hukot je porad a cim dal tim casteji. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
14.7.11 15:30

A není možné, že je nějak narušený nějaký panel a rezonuje to třeba od něčí digestoře, větráku, nebo třeba od výtahu? :nevim: Ale to by se vlastně zjistilo vypnutím proudu :think:
Jedině snad ta meluzína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
14.7.11 15:32

transformátor :mrgreen: :mrgreen: (promiň vybavil se mi film Gympl :oops: )

Mě napadlo, jestli to není v tomhle počasí třeba klimatizace :nevim: nám hučí na dvoře za barákem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.7.11 15:43
Verca182 píše:
A není možné, že je nějak narušený nějaký panel a rezonuje to třeba od něčí digestoře, větráku, nebo třeba od výtahu? :nevim: Ale to by se vlastně zjistilo vypnutím proudu :think:
Jedině snad ta meluzína.

No taky je to mozne a ja vypla jistice jen sousedum nahore a vedle me.

Klimatizace- no ja nevim, ale pochybuji, ze by tady nekdo mel klimatizaci..

Ale zase je zajimave, ze to vcera prestalo v deset a nebylo to celou noc…Coz samozrejme dneska muze nastat, ze :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
14.7.11 15:50

Tak akvárko to může být určitě. Naše taky někdy (ne pořád) hučí, ale to by bylo na 1 místě.

v bytě,kde jsem žila kdysi byl dole obchod a i ve 2 patře bylo slyšet, jak hučí . Ale to vše na 1 místě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2889
14.7.11 15:54
Monny89 píše:
transformátor :mrgreen: :mrgreen: (promiň vybavil se mi film Gympl :oops: )Mě napadlo, jestli to není v tomhle počasí třeba klimatizace :nevim: nám hučí na dvoře za barákem :roll:
:palec: :palec: :palec: to se mi taky hned vybavilo :mrgreen: :mrgreen: Schmitzer jako profesor a jeho hláška: „jakýsi transformátor hučí“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
14.7.11 16:10

a co vysavač od sousedu:))??treba maji novy nas dela taky strasný rachot..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.7.11 16:17
cvana píše:
a co vysavač od sousedu:))??treba maji novy nas dela taky strasný rachot..

jasne a naschval hoi nechaji zaplej do vecera. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2999
14.7.11 16:17

klimatizace, nebo voda v trubkách, ta hučí zase u nás v baráku, taky na palici :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.7.11 16:18

Vyhod pojistky vsude uplne.Jestli to prestane a pak nahod a uvidis.To muze jit od kohokoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5078
14.7.11 16:40

No mě první co napadlo, je klimatizace. Ta by takhle mohla hučet. Jestli se nepletu, tak to bývá obří bedna na balkoně s vývodem přes okno do bytu. A včera bylo vedro, tak asi jela celý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama