Hypotéka a peníze s ex partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 20:34
Hypotéka a peníze s ex partnerem..

Ahoj.. Strasne moc prosim kdyby někdo dokazal poradit… S ex partnerem jsem si vzala hypoteku na dům, podle papíru vlastním 1/5 a jsem vedena jako spoludluznik… Dům se koupil a 14 dnu od nastěhování jsme se rozesli, moji vinou… Kazdopadne odešla jsem tak říkajíc „s holym zadkem“ ale ve smlouvě jsem stále… Další věc ze jsme společně měli nasetrenych dost penez, krere ma samozřejmě na svém účtu a ja neviděla ani korunu…potrebuju poradit jake mam práva, ale nevyznám se v tom jakehi právníka potrebuju… Jestli tohle je jako obcanske pravo, rodinne nebo jake? Chci jen zmizet z te smlouvy a videt alespoň něco z tech penez.. I kdybych mela vyhrozovat ze tu moji cast prodám… Dekuju moc a prosím o zachování anonyma..

Reakce:
AlenaSu
Kecalka 460 příspěvků 02.04.19 20:59

Vyhrožovat prodejem 1/5 domu je hodně sranda :lol: dobrý pokus, ale pokud není ex úplný d… tak ví, že nemáš šanci. :think:
Z hypotéky tě dokáže vymazat pouze tak, že ji splatite, nebo tebe nahradí někým jiným. Jinými slovy najde někoho jiného, kdo bude ochotný se s ním zadluzit (bratr, sestra, rodiče). Nebo samozřejmě pokud na ni dosáhne sám, má to nejjednodušší. Banka mu dá jakoby nový úvěr, kterým splatí ten starý.
Teď jsem něco podobného řešila s exmanzelem. U nás to dopadlo tak, že mu dělá druhého dlužníka bratr. Tak pokud chceš řadu, napiš zprávu. :palec:

Váš příspěvek
Reklama