Exekutor doma dnes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 22:00
Exekutor doma dnes

Hezký večer, bydlím v pronájmu se třemi dětmi a dnes mi u dveří zvoníl exekutor a chtěl 34 tisíc z fleku jinak mi zabaví věci. Byla sem v šoku sestra mi pomohla půjčila peníze byla v danou dobu u mě doma. A musím ji to splácet měsíčně na 2 tisíce. A teď se chci zeptat mám další dluhy cca přes sto tisic mohu zadat oddlužení jsem na UP ale přítel pracuje a bere 30 tisíc měsíčně mohu přes něho že by mi rucil. Jinak jak to mám řešit a co udělat v pondeli chci to řešit bojím se že znova někdo zaklepe. Přítel je ochoten pomoct to uhradit. Měl někdo podobný problém děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 9044 příspěvků 30.03.19 22:06

na oddlužnění potřebuješ příjem. Zkusila ses domluvit na splátkách?

GabinkaCh
Závislačka 3600 příspěvků 30.03.19 22:06

A z čeho jsou ty dluhy?

pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 30.03.19 22:16

Přítel je otec dětí? Asi těžko co. Oddlužení ti nepovolí když to nemáš z čeho splácet. Už teď jsi neplatila to co máš

_0812_
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 30.03.19 22:27
@Anonymní píše:
Hezký večer, bydlím v pronájmu se třemi dětmi a dnes mi u dveří zvoníl exekutor a chtěl 34 tisíc z fleku jinak mi zabaví věci. Byla sem v šoku sestra mi pomohla půjčila peníze byla v danou dobu u mě doma. A musím ji to splácet měsíčně na 2 tisíce. A teď se chci zeptat mám další dluhy cca přes sto tisic mohu zadat oddlužení jsem na UP ale přítel pracuje a bere 30 tisíc měsíčně mohu přes něho že by mi rucil. Jinak jak to mám řešit a co udělat v pondeli chci to řešit bojím se že znova někdo zaklepe. Přítel je ochoten pomoct to uhradit. Měl někdo podobný problém děkuji.

Pokud se přítel zaváže ti měsíčně poskytovat sponzorský dar, tak by ti měli oddlužení bez problémů schválit. Přes sto tisíc není zas tak moc, ale počítej s tím, že správce si ke srážce bude brát cca tisícovku svojí odměnu. Jinak pokud budeš o to žádat, zajdi si do nějaké bezplatné občanské poradny, kde ti pomůžou a nedělej to přes nikoho, kdo za to bude chtít peníze.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 30.03.19 22:57

A co třeba začít pracovat? :nevim: :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 23:39

@Ennny mám roční dítko bez hlídání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 23:41

@pikola přítel má semnou roční dítko. Ty zbylé dvě jsou od ex.

arada
Neúnavná pisatelka 17928 příspěvků 31.03.19 00:21

Ty nemáš rodičák a výživné na děti?

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 31.03.19 07:36
@_0812_ píše:
Pokud se přítel zaváže ti měsíčně poskytovat sponzorský dar, tak by ti měli oddlužení bez problémů schválit. Přes sto tisíc není zas tak moc, ale počítej s tím, že správce si ke srážce bude brát cca tisícovku svojí odměnu. Jinak pokud budeš o to žádat, zajdi si do nějaké bezplatné občanské poradny, kde ti pomůžou a nedělej to přes nikoho, kdo za to bude chtít peníze.

Ne,musí mít příjem. Sponzorský dar je jen doplnění,kdyz příjem nestačí. Je ale nutností mít prijem.
Na kazde vyživované dítě je nezabavitelna castka okolo 1500.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 31.03.19 07:37
@Anonymní píše:
@pikola přítel má semnou roční dítko. Ty zbylé dvě jsou od ex.

Aha a ty dluhy vznikly sami za poslední rok a kousek, co… A jaktoze nemas hlidani? Mas pritele, on se muze starat o sve dite, jak prijde z prace a ty muzes vyrazit minimalne na brigadu.

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 31.03.19 07:38
@Anonymní píše:
@Ennny mám roční dítko bez hlídání.

Proč sis ho porizovala do situace,kdy máš Ty sama dluhy?

iiiv
Extra třída :D 11334 příspěvků 31.03.19 07:40

Chudáci děti. :,(

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 31.03.19 07:40

A proc pises v prvním prispevku,ze jsi na UP. Nejsi tak nahodou troll? Nebo si pobiranim podpory souběžně s rodicakem zvysujes prijem?

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3975 příspěvků 31.03.19 07:44

A samozřejmě jsi nevěděla, že máš dluhy. Proto ten šok. Oni exekutoři a věřitele čekají a pak udeří jak blesk z čistého nebe. Pardon, ale tohle mi hlava nebere. Ale neboj, nejsi jediná. U nás v práci jedná taky žije fest na dluh. Půjčky, dotace od rodiny, týden po výplatě se těší na další výplatu, dvě děti a hlavně, že každý musí mít co týden nové boty, hračky, oblečení… Fakt mi není takových líto :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama