I´coo Pluto, nebo PP Sí Completo?

16908
12.6.15 09:02

I COO PLUTO NEBO PP SÍ COMPLETO

Hezké ráno :kytka:
Vím, že už jsem otravná :lol: ale moc prosím ještě o poslední radu všechny majitelky těchto dvou kočárků, jestli by mi neřekly plusy a mínusy. Nemůžu se mezi nima rozhodnout :zed: o SÍ mi vyhovuje košík a viděla jsem, že je odpružený..u Pluta zase polohování a stříška ale nevím jak je na tom s pružením a košíkem :zed: SÍ má prý špatně přístupný košík zezadu, je to hrkák…
děkuji všem :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s I'coo Pluto?

Přidejte zkušenost s I'coo Pluto
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.15 10:59

Tak já mám icoo pluto a maximální spokojenost. Teď ho mám schovaný a čeká na mladšího takže ti nepovím jak s odpružením ale nikdy nebyl problém, jezdila jsem denně ve městě - kostky. Kamarádka ho měla půjčený na šumavu a byla spokojená. Košík je dost velký, sice nižší boční rantl ale zase přes celý spodek kočárku, vešel se mi tam menší nákup i oblečení. Je krásně prostorný a vysoká opěrka zad, kluk v něm prospal dovolenou v roce i ve dvou letech. Hlavně je fakt krásný :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
12.6.15 11:19

Měla jsem icoo pluto. Byla jsem s ním dpokojená. Druhý kočárek neznám, abych vypíchla rozdíly. U pluta se mi hůř sundavalo madlo. Jinak jsem s ním byla spokojená a hlavně se mi i moc líbil ((měla jsem modrý), krásně sedla pláštěnka. A je super, že je prostorný. A je dobrý pro teochu vyšší lidi - pohodlně vysoká držátka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
12.6.15 11:56

Díky holky, nakonec toho callista od cybexu nechám být..je na něj moc negativních názorů :? a na pluto se už těším :mrgreen:
jenom ještě dotaz, nevíte kolik skutečně váží? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
12.6.15 12:39

Hm, nevážila jsem ho :mrgreen: :think: ale myslím, že uvedená váha bude odpovídat :palec: Těžký moc nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
12.6.15 12:41
@Nainuva píše:
Hm, nevážila jsem ho :mrgreen: :think: ale myslím, že uvedená váha bude odpovídat :palec: Těžký moc nebyl

a nedrhly ty zadní kolečka v zimě třeba? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
12.6.15 13:42

Hm, my ve sněhu nic moc nenajezdili. :think: S icoo jsme jezdili jeden rok. A sníh byl všehovšudy pár dní, jinak byly chodníky čisté. Pak se narodil další syn a vrátili jsme se ke klasickému kočáru a potom jsem kupovala golfky se spojenou rukojetí kvůli našim bídným chodníkům, abych mohla vodit staršího za ruku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
12.6.15 13:52
@Nainuva píše:
Hm, my ve sněhu nic moc nenajezdili. :think: S icoo jsme jezdili jeden rok. A sníh byl všehovšudy pár dní, jinak byly chodníky čisté. Pak se narodil další syn a vrátili jsme se ke klasickému kočáru a potom jsem kupovala golfky se spojenou rukojetí kvůli našim bídným chodníkům, abych mohla vodit staršího za ruku

no já nevím jak bude v prosinci, to budou malé dva, tak asi ani nevyužijeme…ještě koukám na ten callisto a nebo babyhome emotion…callisto jsem neviděla ale jsou na něj tak rozporuplné recezne :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama