Iluzionisti Praha

1010
9.1.20 22:10

Iluzionisti Praha

Ahojky holky :mavam: prosím pěkně, byla jste některá na Iluzionistech v Praze? Já dostala lístky a nejsem z Prahy, tak řeším, jestli to za to stojí a mám jet… Mám dvě děti a musela bych si sehnat hlídání, babičky nefungují… Taky mě zajímá, jak dlouho to trvá? Děkuji mockrát a přeji krásný večer :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
9.1.20 22:41

Tak ty listky byly urcite dost drahe, takze bych jela. Ale ja osobne jsem byla z predstaveni zklamana. Delka cca dve hodiny.

@japeruska píše:
Ahojky holky :mavam: prosím pěkně, byla jste některá na Iluzionistech v Praze? Já dostala lístky a nejsem z Prahy, tak řeším, jestli to za to stojí a mám jet… Mám dvě děti a musela bych si sehnat hlídání, babičky nefungují… Taky mě zajímá, jak dlouho to trvá? Děkuji mockrát a přeji krásný večer :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
9.1.20 22:44

@Plavuše ano, lístky máme ty nejlepší, cena kolem 2,5tisice za jeden. Opravdu zklamaná? Tak to jsem nečekala. Myslela jsem, že to bude pecka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.1.20 22:49

Mozna se ti to bude libit, ale ja hodne sleduju kouzleni i na internetu, takze jsem cekala lepsi uroven. Navic jsme sedeli asi v pate rade a stejne to vsechno bylo dost daleko a koukala jsem prevazne na obrazovky.

@japeruska píše:
@Plavuše ano, lístky máme ty nejlepší, cena kolem 2,5tisice za jeden. Opravdu zklamaná? Tak to jsem nečekala. Myslela jsem, že to bude pecka :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272
10.1.20 06:06

Souhlas. Spatne to nebylo ale za ty prachy to nestalo. Ale listky jsem taky fostala, tak je urcite nenech propadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat