Impregnace vlňáčků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 04.10.10 10:43
Impregnace vlňáčků

Ahoj holky,

ráda bych se Vás zeptala, kolik lanolínových lázní mám udělat, aby mi neprovlhaly vlňáčky od Swaddlebees ? V návodu vtipně uvedli, že se má naimpregonavt jednou a to po dobu 15-30 minut. No dala jsem je do lázně na 3h…voda téměř lepila, ale provlhly. Opět jsme opakovala…tentokrát lázen přes noc, zase provlhly…

To z vlňáčků od Disany neznám..je to tím, že jsou silnější ? Tam stačila jedná lázeň a pohodička držáky !

Tak nevím :nevim:

Reakce:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 04.10.10 11:31

Já impregnuji všechny vlňáčky přes noc.
Konkrétně tyhle Swaddlebees, jsou docela tenké a nevydrží tolik, co Disany.
Ale zase jsou perfektní na ven, dítě nemá prdku jak tank a lépe se hýbe, líp se mu chodí.
Ale na 3 hodiny to asi není.
Je nutné přebalovat opravdu často.
Tedy aspoň v mém případě, Máťa je učůránek.

Impregnuješ lanolinem z lékárny nebo máš nějakou značkovou flaštičku?

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 11:32

Swaddlebees potřebují šokovou lanolinovou impregnaci, pak teprve drží a jsou fajn. Dala jsem fakt vrchovatou lžičku lanolinu z lékárny, do lázně na celou noc, vlňáčky pak sice lepily, ale když dáš nějaké horší tepláky, tak po 1 dni se to otře.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 04.10.10 11:44
neczuz píše:
Swaddlebees potřebují šokovou lanolinovou impregnaci, pak teprve drží a jsou fajn. Dala jsem fakt vrchovatou lžičku lanolinu z lékárny, do lázně na celou noc, vlňáčky pak sice lepily, ale když dáš nějaké horší tepláky, tak po 1 dni se to otře.

JJ, takže hodně lanolinu a klidně přes noc ? Zkusím znovu ! Díky :)

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 04.10.10 11:45
Cappy píše:
Já impregnuji všechny vlňáčky přes noc.
Konkrétně tyhle Swaddlebees, jsou docela tenké a nevydrží tolik, co Disany.
Ale zase jsou perfektní na ven, dítě nemá prdku jak tank a lépe se hýbe, líp se mu chodí.
Ale na 3 hodiny to asi není.
Je nutné přebalovat opravdu často.
Tedy aspoň v mém případě, Máťa je učůránek.Impreg­nuješ lanolinem z lékárny nebo máš nějakou značkovou flaštičku?

Přebalovala jsem po hodině…uvnitř měl jednu Kikko bambusku.
Impregnovala jsem tou speciální kurou od Disany, nicméně mám i lanolín z lékárny ? Co je lepší ? Lékárenský nebo od DIsany ?

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:17

Kůra je podle mě jen na jiné vlněné oblečení, aby nekousalo. Pak je impregnace, ta je na vlňáky. Nejlepší je ale ten z lékárny.

veeer 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.13 19:11

Nejlepší je ten z lékárny?? Já tomu nerozumím. Dneska jsme byla zrovna asi ve třech lékárnách a až v té čtvrté mi řekli, že ho teda mají, že mi ho i klidně prodají, ale že ho nerozpustím, tak mi to bude k ničemu. Prý oni ho rospouší nějakým speciálním světlem.
Prosím poraďte mi!!! Fakt nevím, čím mám ty vlňáky impregnovat :(!

Merunka02
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 30.04.13 11:14

Mám ten z lékárny (cera lanae), je takový žlutý. Dám ho do hrnku s horkou vodou a rozpustí se - udělá na hladině žlutá mastná oka. Přidám pár kapek šamponu na vlnu a oka se rozpustí a tekutina zbělá. Doředím to vlažnou vodou asi do 1 litru (voda nesmí být horká, aby se vlňáčky nesrazily) a naložím vlňáky.

veeer 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.13 12:47

Děkuji za odpověď.
Ta lékárnice mi ho ukazovala, žlutý byl. A kolik vyjde asi cenově?? Všude čtu na diskuzích prý tak 30Kč za 100g a ona mi řekla částku něco kolem 100kč/100g, tak mě to odradilo ho kupovat.

Merunka02
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 30.04.13 17:54

Myslím, že to vychází kolem 100Kč za 100g. Já platila 108Kč, prý do toho připočítávají i práci laboranta s navážením.

veeer 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.13 09:31

:D Aha, tak to je vtipné! Ale je pravda, že navážit to přesně nebude asi žádná sranda :? Mockrát děkuji ;)!!

Merunka02
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 01.05.13 11:36

Určitě to zkus, já se toho taky nejdřív trochu bála, taková alchymie :D. Měla jsem nejdřív impregnaci od Disany. Ale ten z lékárny funguje krásně a cenově je to rozhodně lepší než ty hotové impregnace. Začala jsem u malého na noc používat Disana vlňáčky naipregnované právě lanolinem z lékárny a drží perfektně :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >