Instagram registrace a hned problém

190
4.4.17 21:41

instagram registrace a hned problém

Ahojte :)

premyslela jsem ze si zalozim instagram, registrovala jsem se pres email, poslalo mi to odkaz na email a kdyz jsem na nej klikla mela jsem se orihlasit, a vse jsem zadala jak jsem mela a nejde to :( zkousela jsem to ai hodinu a ni, ptom jsem se rozhodla se regitrovat pres facebook podarilo se ale zase mi to nejde prihlasit. proste nejde jsem uz zoufala na tyhle veci kdyz mi nejdou jsem alergicka. prosim nemate s tim nekdo podobnou zkusenost nebo radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5.4.17 07:16

Dáváš tam správně přihlašovací údaje? Jinak vůbec nevím proč to nejde :nevim:
Jedině pak zkusit udělat nový účet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
5.4.17 16:44
@Gábinkaa9 píše:
Dáváš tam správně přihlašovací údaje? Jinak vůbec nevím proč to nejde :nevim:
Jedině pak zkusit udělat nový účet. :nevim:

ano vsechno mam spravne a nejde mi ani jedno ani druhe :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 17:18

Tak to je opravdu divné :nevim: Jedině chvíli vydržet a udělat si úplně nový email, a udělat to celý znova. Jinak opravdu nevím čím to může být. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
5.4.17 21:59

Když ses zaregistrovala přes FB, nemůžeš se přihlásit klasicky přes uživatelské jméno. Musíš dát vždycky Přihlásit přes Facebook :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
6.4.17 10:12
@Cullenova píše:
Když ses zaregistrovala přes FB, nemůžeš se přihlásit klasicky přes uživatelské jméno. Musíš dát vždycky Přihlásit přes Facebook :kytka:

To ja vim. amater v pocitacech nejsem. Ale kdyz jsem na to klikla chtelo to i pres fb zadat heslo a jmeno. No vytvorila jsem si novy meil a registrovala se. Ale na jinem notebooku a voala? Slo to.btak vam dekuji zeny :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama