Intimní zápach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 21:58
intimní zápach

Prosím o radu, už delší dobu mě moc trápí intimní zápach, ale fakt výrazný, že to cítím i při běžných činnostech, ne že bych se čichala, ale cítím to přes oblečení, i v práci, nejhorší je to po ránu. Ráno se osprchuju a jak odcházím z domu za 3O min. už to cítím. Nemám zánět, ale žádnou pohl. nemoc, byla jsem už u 2 dobrých gynekologů, přeléčili mě čípky bez efektu - pryý porucha buněčné imunity - dávat probiotika, ale vůbec se to nelepší :,( máte někdo podobnou zkušenost už si nevím rady… vyzkoušela jsem už všechno možné, už z toho mám depku, nic mě netěší

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 22:04
@Anonymní píše:
Prosím o radu, už delší dobu mě moc trápí intimní zápach, ale fakt výrazný, že to cítím i při běžných činnostech, ne že bych se čichala, ale cítím to přes oblečení, i v práci, nejhorší je to po ránu. Ráno se osprchuju a jak odcházím z domu za 3O min. už to cítím. Nemám zánět, ale žádnou pohl. nemoc, byla jsem už u 2 dobrých gynekologů, přeléčili mě čípky bez efektu - pryý porucha buněčné imunity - dávat probiotika, ale vůbec se to nelepší :,( máte někdo podobnou zkušenost už si nevím rady… vyzkoušela jsem už všechno možné, už z toho mám depku, nic mě netěší

Nezačalo to po porodu?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 11.03.19 22:05

Zkoušela si vaginální lactobacily?

nika.veroni
Kecalka 166 příspěvků 11.03.19 22:13

Doporučuju Lactofeel, první balení denně a pak jednou týdně. Určitě pomůže.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 11.03.19 22:16

GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO - prodávají v lékárně - jsou nejen na zánět, ale nastavují správné pH tak, aby nevznikal přidružený zápach při bakteriální nerovnováze v pochvě. První užití tuším týden v kuse (více v příb. letáku), pak myslím stačí preventivně 2× týdně. Snad pomůže :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 22:18

začalo to z ničeho nic, prostě jsem začala pozorovat nějaký zápach, po pár dnech jsem zjistila, že to jde ze mě, když si dole sáhnu, tak cítím takový kefírový zápach což je asi OK, ale celkově přes oblečení je to zápach jakobych měla na sobě špainavé prádlo, děs … zkoušela jsem vaginální prob. fermalac, gyno caps a natural faktors a žádný efekt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 22:21
@nika.veroni píše:
Doporučuju Lactofeel, první balení denně a pak jednou týdně. Určitě pomůže.

můžu zkusit, už jsem o něm slyšela … už nevěřím skoro ničemu a fakt jem z toho zdrcená, tolik peněz ž jsem do všeho nasypala a nic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 22:30

@Petrusska007 nejsou při klasinkách, můžou se jen tak preventivně jak píšeš na úpravu pH? nerada bych do sebe něco dalšího cpala, už jsem měla za poslední rok asi 3 prípravky na kvasinky a baktrerie, tak abych si nevypěstovala resistenci

nika.veroni
Kecalka 166 příspěvků 11.03.19 22:32
@Anonymní píše:
můžu zkusit, už jsem o něm slyšela … už nevěřím skoro ničemu a fakt jem z toho zdrcená, tolik peněz ž jsem do všeho nasypala a nic

Fermalac nedoporučuju, on právě někdy způsobuje kyselost. Opravdu zkuste ten Lactofeel nebo jiný přípravek s kyselinou mléčnou, ale tento mám vyzkoušený a funguje.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 11.03.19 22:37
@Anonymní píše:
@Petrusska007 nejsou při klasinkách, můžou se jen tak preventivně jak píšeš na úpravu pH? nerada bych do sebe něco dalšího cpala, už jsem měla za poslední rok asi 3 prípravky na kvasinky a baktrerie, tak abych si nevypěstovala resistenci

Používají se právě i preventivně, je to prakticky takový vnitřní proplach ;) :mrgreen: … večer zavedeš, přes noc působí, ráno odejde větší množství obsahu globule (lepší si vzít intimku)

Jinak chápu tvoje rozpoložení … prostě zkoušej dal, třeba něco zabere, ať už Lactofeel nebo TETRABORICO

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 22:54
@Petrusska007 píše:
Používají se právě i preventivně, je to prakticky takový vnitřní proplach ;) :mrgreen: … večer zavedeš, přes noc působí, ráno odejde větší množství obsahu globule (lepší si vzít intimku)Jinak chápu tvoje rozpoložení … prostě zkoušej dal, třeba něco zabere, ať už Lactofeel nebo TETRABORICO

určitě vyzkouším, co jiného mi zbývá, že … něco přece zabrat musí … moc děkuju za tipy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 23:57
@Anonymní píše:
Nezačalo to po porodu?

Taky to tak mám, a jsem pomalu rok po porodu.

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 12.03.19 06:14

Zkus uzivat coriolus 3× denne 3 tbl. Od mycomedica. Cisti telo, ,,spravuje,, . Nebo pak cytosan a k tomu gynex. Ja ted beru vse najednou, a dost se mi ulevilo uz 2.tyden. Na zapach teda netrpim, spis na vytoky a zanety mocovych cest. Ale proste na spodek. Potrebujes to vybalancovat vnitrne. Trapim se uz skoro 2,5r. Globule na zavadeni jsou jen berlicka. Mne pomaha vitagyn c. Ale problem nikdy nevyresil dlouhodobe.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.03.19 07:53

Jeste gyntima vyrabi probiotica a na tohle se jmenuji presne gyntima deo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 22:37

holky moc děkuju za rady, budu postupne zkouset , díky díky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama