Nahmatala jsem si bulky v prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ojojoj
Nováček 2 příspěvky 07.03.19 17:10
Nahmatala jsem si bulky v prsou

Ahoj, už dlouho si v obou prsech nahmatávám bulky. Když si zmáčknu prsa, bolí. Bojím se že to je rakovina prsou. :,( Mám strašný strach.
P. S. Ještě mi nebylo ani 13 let. Holka.

Reakce:
Jeanny21
Kecalka 334 příspěvků 07.03.19 17:13

Jestli máš strach, řekni mámě. Ať se to řeší.

Janli
Echt Kelišová 8192 příspěvků 07.03.19 17:16

To, co hmatáš, můžou být mléčné žlázy a prsa při zmáčknutí bolí, to je celkem citlivý orgán. Ukaž to mamince nebo dětské lékařce a uvidíš.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.03.19 17:27

Poraď se s maminkou a zajděte k lékařce pošle tě určitě na mamograf nemusíš se bát nic to není jen vyšetření kde se ukáže vše.A jak se tu píše mohou to být mléčné žlázy.Prsa také bolívají před menstruací.

arinecka
Kelišová 5892 příspěvků 07.03.19 17:52
@Ojojoj píše:
Ahoj, už dlouho si v obou prsech nahmatávám bulky. Když si zmáčknu prsa, bolí. Bojím se že to je rakovina prsou. :,( Mám strašný strach.
P. S. Ještě mi nebylo ani 13 let. Holka.

Nějak se mi nechce věřit že by dvanáctileté dítě napsalo radši sem, než se svěřilo mámě. To si s mamkou nerozumíš? Nebo máš strach jí to říct? Tak se neboj a řekni jí to, ono to s velkou pravděpodobností nic nebude, rostou ti prsa a blázněj ti hormony. Každopádně je ale potřeba aby se na tebe podíval doktor, istota je jistota. Tak se neboj a jdi za mamkou :mavam:

Ojojoj
Nováček 2 příspěvky 07.03.19 19:13

@arinecka já vím je to divný. Ale tak nějak se stydím 8)
Nemůže to být ale to nejhorší? ŽE NE?! :,(

arinecka
Kelišová 5892 příspěvků 07.03.19 19:25
@Ojojoj píše:
@arinecka já vím je to divný. Ale tak nějak se stydím 8)
Nemůže to být ale to nejhorší? ŽE NE?! :,(

Neni duvod se stydet, opravdu ne. Ja si myslim ze to je proste rust, hormony silej ale s jistotou ti to opravdu povi jen lekar. Tak se nestresij tim nejhorsim, rekni to mamce a zitra jdete spolu k lekari. Uvidis jak se ti ulevi. Drzim palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama