Menstruace pořad nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TerezaVankova
Nováček 5 příspěvků 06.03.19 06:45
Menstruace pořad nikde

Zdravim maminky, určitě toto téma se tady už probíralo, nicméně bych měla dotaz, zda se některá z vas setkala s tim, ze menstruace pořad nechodí i přes to, ze navštěvujete každý týden lékaře, který vám picha hormony.. v patek jdu už na patou injekci a pořad nic… většinou jsem četla, ze vám to přišlo max do těch třech kontrolách… už jsem v koncich, mám strach ze i ta pata nepomůže a zajímalo by mě, jaký je pak postup, nebo pomohlo vám něco jiného a podobně? :?… snažím se otěhotnět, ale bez MS to nepůjde… předem dekuji za vaše odpovědi :)

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 06.03.19 06:48

@TerezaVankova zkusenost nemam. A pricina? Hormonalni profil a dalsi veci kontroloval? Co to znamena, ze nemas MA, to jako jednorazovy vypadek? Nebo po vysazeni HA? Drivy byly cykly i MS pravidelna?

TerezaVankova
Nováček 5 příspěvků 06.03.19 08:07

@blumen veškeré testy mi vyšly v poradku. Problem mám se sliznici, velikost mé je okolo 1 milimetru, měla by byt alespoň centimetr, aby se uchytilo vajíčko a začala bych menstruovat… problem je, ze stojím pořad na místě, velikost se nemění a jsem docela už unavená z těch hormonu :? ,

BaraRed
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 06.03.19 08:27
@TerezaVankova píše:
@blumen veškeré testy mi vyšly v poradku. Problem mám se sliznici, velikost mé je okolo 1 milimetru, měla by byt alespoň centimetr, aby se uchytilo vajíčko a začala bych menstruovat… problem je, ze stojím pořad na místě, velikost se nemění a jsem docela už unavená z těch hormonu :? ,

Zkousela jsi Kontryhelovy caj? :)

blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 06.03.19 08:32

@TerezaVankova a co Ti picha za hormony nebo co beres?

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 06.03.19 08:38

@TerezaVankova Zkusila bych ten kontryhel a nebo třeba hormonální jogu. Ta dost pomáhá.

Váš příspěvek
Reklama