Iracionální strach z testu

Anonymní
21.10.20 16:19

Iracionální strach z testu

Ahoj, holky, vím že jsem úplně marná, ani nechci radu, jen se vypovídat, protože tohle ani kamarádkám už neříkám, proto ten anonym… Jde o to, že dva a půl roku se snažím otěhotnět, žádná zjevná příčina není, měli bychom s partnerem být oba v pořádku. Příští měsíc jdeme poprve do CAR. Za ty roky jsem cca desetkrát nabrala „podezření“, že bych mohla být v tom. No pokaždé samozřejmě negativní. A to vždy testuji, až s velkým zpožděním (mám relativně nepravidelnou ms 35-45 dní), takže zadny týden po styku atd. No a teď mám zas jednu indicii, že bych mohla být v tom… Každopádně se bojím opět zklamání, tak ještě čekám, že třeba přijde ms a dle toho se chovám, např. sklenička vína večer :zed: Vím že jsem zoufalec, prostě bych to měla zkusit, ale fakt už nechci zas koukat na jednu cárku :? Klidně mě virtuálně proplesknete, asi to potřebuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29393
21.10.20 16:53

Proč proplesknout? Za skleničku vína? Nebo za to, že chceš být taky maminkou? Ale prosimtě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
21.10.20 22:15

Dobře, že jdete do CAR, nevím, co znamená "zjevná příčina není " :nevim: ale dva a půl roku je dost dlouhá doba a někde asi problém je. Začneš to s doktory řešit, posuneš se, přeju hodně štěstí a neboj, tady některé vyšilují i po třech měsících :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
21.10.20 23:34

Hele, u dlouhodobého snažení jsou to zcela normální pocity.. Vynechala bych víno akorát :think:.. Ale i tak chápu, mám mezi dětmi 8 let rozdílu a zazivala jsem to samé :hug: ono to klapne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama