Jak se vypořádat se závislostí na alkoholu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.1.22 11:25

Irena 123

Dobrý den, mé jméno je Irena. Nemohu se vypořádat s alkoholem.Vim,že jediná cesta je nepít. Moc Vás prosím, můžete mi pomoct? Mám docela vysokou pracovní pozici a prožila jsem 3 lety vztah extrémního týrání, dostala jsem s dětmi 60 dní ochranu od státu. Tim se nechci vůbec omlouvat a moc prosím o Vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
718
26.1.22 11:35

Jak dlouho nás tu ještě budeš obšťastňovat svými trollovinami resp. volovinami? @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25432
26.1.22 12:06

Máš net, tak hledej. Psycholog, psychiatr, léčebna, Anonymní alkoholici. Rozhodnout se musíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32715
26.1.22 12:08
@divine woman píše:
Máš net, tak hledej. Psycholog, psychiatr, léčebna, Anonymní alkoholici. Rozhodnout se musíš sama.

je to troll, má tu dnes víc diskusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32715
26.1.22 12:08
@irena.skotalova píše:
Dobrý den, mé jméno je Irena. Nemohu se vypořádat s alkoholem.Vim,že jediná cesta je nepít. Moc Vás prosím, můžete mi pomoct? Mám docela vysokou pracovní pozici a prožila jsem 3 lety vztah extrémního týrání, dostala jsem s dětmi 60 dní ochranu od státu. Tim se nechci vůbec omlouvat a moc prosím o Vaše názory.

no jsi fakt dobrá, od rána jsi se polepšila v pravopisu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17778
26.1.22 12:25
@irena.skotalova píše:

Že jediná cesta je nepít, to víš.

Internet máš a kontakt na protialkoholní léčebnu Ti případně dá i Tvůj praktický lékař.

Takže ne, Irénko, víc ti tady nemůžeme pomoci… ani kdybys založila deset stejně přihlouplých diskusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
26.1.22 12:48

Takhle Iris, jestli (když jsi na té vysoké pracovní pozici) leješ např. Clicquota, ráda ti podám pomocnou ruku a játro ;) a veškeré zásoby za tebe dopiju.
Poslat nám to můžeš na adresu
Ontarovic family (k rukám Ontarky seniorky)
U pastoušky 1
Dolní Lhota u Horní Lhoty
666 66

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15732
26.1.22 14:45

Dobrý den,

v tuto chvíli nemůžeme zcela určit, zda se jedná o troll. Proto vás prosím o ohleduplnou diskuzi.

Krásný den

Natálie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17042
26.1.22 17:46
@stinga píše:
je to troll, má tu dnes víc diskusí

Vzhledem k tomu, že má celkem dva příspěvky, tak budou podle mé hloupé vesnické kebule max. 2… :nevim: Ale je fakt, že dvě je víc než jedna… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat