4 dní po operaci štítné žlázy mi brní končetiny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.6.22 13:47

Iveta Petráková

Prosím o pomoc som 4 dní po operaci štítné žlázy a velmi mi brní končetiny je to normální? Co mám dělat? Děkuji Petráková :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16130
15.6.22 13:51
@Iveta Petráková píše:
Prosím o pomoc som 4 dní po operaci štítné žlázy a velmi mi brní končetiny je to normální? Co mám dělat? Děkuji Petráková :(

Jít k doktorovi, nebo tam aspoň zavolat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
15.6.22 13:54

Rekni to okamzite operaterovi ci jinemu personalu, co se o tebe stara. A jestli jsi doma a mas po ruce sumivy vapnik, tak si ho hned vem, ale i tak plati, prvni cast meho prispevku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
15.6.22 14:16

Ano ano, okamzite vapnik, nejlepe v infuzich a nechat nabrat krev. Zrejme trosku zlobi pristitna teliska, to se stava, ale je dulezite to kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.22 14:35

@Iveta Petráková Zavolej lékaři nebo mu to přímo oznam, jestli jsi v nemocnici. Jinak do tří měsíců od operace můžeš využít pobyt v lázních. Jezdí se do Jeseníku nebo Janských Lázní, léčba trvá 4 týdny. Přeji, ať už je lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3401
15.6.22 18:35

To budou zlobit příštítná tělíska, poradila bych se s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
15.6.22 18:54

@Iveta Petráková někdy můžou být při operaci zasažena příštítná tělíska, která regulují vápník v těle. Nedostatek způsobuje brnění. Je zvláštní že tě na to po operaci neupozornili, ze je třeba to hlásit. Každopádně kontaktovat lékaře co tě měl v péči v nemocnici nebo své endokrinologa co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2761
2.8.22 12:37

@Jana Martinková Ahoj, co přesně si slibovat od pobytu v lázních? V čem spočívá jejich přínos? Moc si to nedovedu představit. Mám zažité, že do lázní jezdí důchodci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.22 23:09

@smudlinky Já jezdím do lázní s pohybovými problémy, a jezdím jinam - a je pravda, že třeba v lázních Karviná Darkov, kde právě jsem, převažují důchodci po operacích kyčlí a kolen. Vy byste jela do lázní Jeseník - přínosem je už tamní vzduch. Dále budete mít procedury - bylinné koupele, pravděpodobně laser na jizvu, plavání v bazénu, nějaké cvičení, masáže zad. Nevím přesně, na operaci štítné žlázy jsem nebyla. Myslím, že v Jeseníku jenom důchodci nebudou. Kromě stavů po operaci štítné žlázy se tam léčí lidé s dýchacími problémy a s duševním onemocněním. Do lázní musíte nastoupit do půl roku po operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat