Ivory šaty a boty

72
21.7.20 06:37

Ivory šaty a boty

Je tu někdo kdo se vdával v ivory šatech? Poraďte jakou barvu bot k nim koupit. Budu ráda i za fota pro inspiraci. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

810
21.7.20 06:43

Mela jsem tusim bile posete hodne kameny, ale ty boty stejne nikdo za cely den nevidel pod tou sukni :mrgreen: takze odpoledne jsem si brala pohodlne bareliny… preji at si uzijete si svatbu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3732
21.7.20 06:51

Ja koupila i ivory boty. I manzel mel ivory kosili, abych nevypadala jak zaprana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
21.7.20 06:52

@e008 mohu se zeptat kde? Já hledala na internetu a sami pochybný stránky :,( a v obchodech tady z okolí jsme nic nesehnali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
21.7.20 07:10

@Sarrule já mám bílé ale měli i ivory. Je to firma Peccini… Nevím jestli to už není reklama a projde to :lol:… Ale nakonec jsem zjistila, že stačí dojít do Bati nebo daichmanu a ivory lodičky mají taky. Já potřebovala bez podpatku a mám jen mini žabičku. A pohodlné tak jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3732
21.7.20 07:15

@Sarrule ano, mela jsem taky ty peccini:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
21.7.20 07:54

Také jsem měla ivory. Dokonce jsem si koupila dvoje (jedny na vyšším a druhé nízkém podpatku). Nakonec ty na nízkém jsem neměla ani na sobě, takže ty mi tu leží. Ty první jsem od té doby také nevytáhla. Kdybyste chtěla, mohu je poslat dál :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
21.7.20 08:12

Měla jsem šaty, kde byl tyl v mixu a základ byl krémový/ivory a lodičky jsem měla lesklé bílé a pasovalo to k sobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama