Ja možné těhu?

Anonymní
27.8.11 12:54

Ja možné těhu??

Ahojky holky tak s přítelem miminko chceme a též na něm pracujeme,tak bych vás chtěla požádat o radu.Poslední ms-4.8 mám 30dení cyklus,podle výpočtu plodných dnů by to mělo být 7 dnů po plodných dnech jestli to píši správně,a už asi 4tý den mívám nevolnosti po ránu a dopoledne a bolí mě prsa ,jakoby tlaky,ms mám mít 2.9,na test je ještě brzy co myslíte?Břicho mě někdy v podbříšku pobolívá ale neni to jako na ms.děkuji za rady a názory .pa :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3400
27.8.11 13:07

Na příznaky je také ještě moc brzy. Ještě případné vajíčko ani pomalu nedojelo do dělohy…natož aby se začalo zavrtávat a produkovat hcg, které ti způsobí příznaky.

Obávám se, že bez testu to stejně nepoznáš. Vydrž a po nedostavení MS si udělěj test. Nic jiného bohužel nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22131
27.8.11 13:13

Souhlasím s Barusak :-) nemůžeš mít tyto všechny příznaky jen vsugerované??? :think: :think: jak dlouho se snažíte?? je to opravdu brzo zkus příští týden nějaký test a uvidíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
27.8.11 14:18

počkej jestli přijde MS, pokud ne, počkej pár dní a udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
27.8.11 16:43

Jsou hypersenzitivní ženy, které to poznají fakt brzo, osobně se považuju za velkou citlivku, ale něco zvláštního (nevolnost) jsem na sobě pozorovala až den před očekáváným příchodem MS. Do té doby mě to ani nenapadlo, protože jsme se opakovaně dozvěděli, že naše šance na otěhotnění jsou mizivé. Vyčkej, však se to dozvíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama