Jak a kde úspěšně prodat výbavičku na miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Back00
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.06.19 20:16
Jak a kde úspěšně prodat vybavicku??

Ahoj holky, už jsem z toho zoufala. Máme doma pár věcí po mimcu (chůvička, odsávačka, nové dudlíky, lahvičky atd) a stále se mi nedaří to prodat. Kde prodáváte vy? Každým dnem tomu klesá cena a brzy dojdeme do fáze, kdy to raději vyhodíme :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Elzaaa
Kecalka 309 příspěvků 28.06.19 20:19

Ja jsem prodej vzdla vsude je toho mraky. Prodala jsem jen kvalitni el. odsavacku. A prebalovaci pultik. Jinak co se tyka obleceni a boticek to daruji ruzne potrebnym.

axlpol
Závislačka 2792 příspěvků 57 inzerátů 28.06.19 20:20

…já to prodala na Marketplace na Fb…třeba odsávačku maminka potřebovala rychle, tak si mě našla „v okolí“.
Lahvičky bych dala dohromady s dudlíky jako set, třeba se to lépe prodá nebo odsávačka +lahvička…prostě nějak nakombinovat.

kacakaca
Závislačka 2803 příspěvků 28.06.19 20:20

Ja vse rozdala. Tim lidem pomuzes vic, nez prispevkem na charitu.

Back00
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.06.19 20:21

@Elzaaa tak my dali za chůvičku a odsávačku téměř 11 tisíc, tak ji nechci úplně darovat :/ navíc člověk nikdy neví, koho si vybral. Může si hrát na chudinku a přijede v Audi :smirk: taky jsem spoustu věcí rozdala, ale po známých.

marka123
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 28.06.19 20:21

Facebook - ruzne bazarkove skupiny, sbazar, bazos, i tady na emiminu. Vsechno jde prodat, zakladem je to dat opravdu nizsi cenu nez je adekvatni, je toho na trhu premira, a kdyz slevite par korun, ikdyz je to skoro nove, tak to nikdo nevezme. Ti, co prachy maji yi koupi nove a ti, co nemaji radsi vezmou v horsim stavu za malo penez. Vydelat se na tom neda, jestli chcete neco zpet, tak jit opravdu pod cenu. Nebo to darovat nejakym maminkam v nouzi, azylovym domum atd., budete mit aspon dobry pocit. Do kose bych to neházela;)

Back00
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.06.19 20:22

@kacakaca s tím si nejsem jistá… Proč budu dávat třeba nepoužitou chůvičku za 7000 někomu, kdo to na mě jen hraje, aby ušetřil? Navíc já peníze taky nekradu, abych si mohla dovolit všechno rozdávat :woman_shrugging:

debra.morgan
Echt Kelišová 9701 příspěvků 28.06.19 20:22

Prodas to jen fakt extra pod cenou, markerplace je fajn, ten jediný vlastně tak nějak využívám… Pak ještě skupiny města, kde bydlíš jestli máte… Taky fb.

Elzaaa
Kecalka 309 příspěvků 28.06.19 20:22

@Back00 aha takto drahe veci jsem taky teda prodala. Me se osvedcil bazos a sbazar ale neni to hned nekdy to trva.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 28.06.19 20:25

@Back00 takhle drahý věci bych taky nedala zadarmo. Dražší věci což u nás byla jen tříkolka :lol: dávám na market place. Ostatní buď dovezu do azylového domu a nebo jsem ve spojení s paní která má na fb skupinu pro naše okolí a tam má maminy co potřebují pomoct. Takže jí napíšu co mám a ona mi dá jméno :) jinak co teda nějaký ten azylovy dům pokud máš strach ze si někdo bude hrát na chudáka(teď nemyslím ty drahý položky ;))

axlpol
Závislačka 2792 příspěvků 57 inzerátů 28.06.19 20:28

@Back00 jestli jsou to dražší kousky, tak budeš mít větší úspěch ve fb skupině vašeho města, na bazarku vašeho města…prostě někde blízko. Dražší věci se na dálku blbě prodávaj.

kacakaca
Závislačka 2803 příspěvků 28.06.19 20:28
@Back00 píše:
@kacakaca s tím si nejsem jistá… Proč budu dávat třeba nepoužitou chůvičku za 7000 někomu, kdo to na mě jen hraje, aby ušetřil? Navíc já peníze taky nekradu, abych si mohla dovolit všechno rozdávat :woman_shrugging:

Ja taky nekradu, proto nemam nepouzitou chuvicku za 7tisic :nevim:. Jen jsem ti chtela ukazat, ze ne vsichni vsechno prodaji. Ja bych treba dudliky a lahvicky kupovala jen nove, takze tyto veci je tezke prodat za vyssi cenu.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17694 příspěvků 28.06.19 20:31
@Back00 píše:
Ahoj holky, už jsem z toho zoufala. Máme doma pár věcí po mimcu (chůvička, odsávačka, nové dudlíky, lahvičky atd) a stále se mi nedaří to prodat. Kde prodáváte vy? Každým dnem tomu klesá cena a brzy dojdeme do fáze, kdy to raději vyhodíme :(

Jsem na tom podobně a oproti tobě nemám pár věcí, ale tunu. Pytle s oblečením, věci do postýlky, nějaký hračky, boty..Jediné, co se mi daří prodávat, jsou látkové plenky, nosící šátky a barefoot boty. Jinak o oblečení je pramalý zájem. Potřebovala bych zájemce, kteří si k nám do novostavby, kde to mám uskladněné, půjdou to prohrabat jak do sekáče. Není ani v mých silách to nafotit, získala jsem tehdy hromadně ty věci od známé, finančně výhodně, něco i dokoupila a je z toho teď vyloženě sekáč a taky nevím, co s tím.

Back00
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.06.19 20:31

@Ravedd mě nejde přidat inzerát s odsávačkou na Facebook a marketplace :expressionless: řešili jsme to tam s ostatními, že občas Facebook nesmyslne blokuje nějaké věci, prý porušují zásady… A to jde třeba o bodycka, čepici, sukni a nebo moje odsávačka. Vždycky se mi tam všechno podařilo prodat, ale tohle prostě nepovolí :smiley: na sbazaru a bazosi jsem si dokonce Topovala nzerát a nikdo se neozval a to jsem u obou věci napsala, že je cena dohodou… Letgo opět konci… A tady se mi taky nikdy nikdo neozval a to prodávám fakt hezké věci za symbolické peníze :smiley:

Back00
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.06.19 20:33

@kacakaca tak dudlíky a lahvičky samozřejmě neprodávám použité… To je asi logické, že jsou ještě originál zabalené :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama