Jak moc oceníte sušičku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 16.04.19 11:04
Jak moc oceníte sušičku?

Ahoj, prosím napište mi, co máte sušičku. Jak moc ji využíváte? Je to skutečně tak dobrá věc? Vyplatí se to? Neničí se potom oblečení?… Moc díky za názory

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 16.04.19 11:05

Spolu s myčkou jedna z nej věci v domácnosti. Věci to sice trochu zmenšuje, ale je to k nezaplacení. :palec:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65632 příspěvků 16.04.19 11:06

@fialkaann Bez susicky uz nikdy :palec:

lucenka
Hvězda diskuse 35660 příspěvků 16.04.19 11:07

Máme a nedovedu si už moc představit být bez sušičky. Oblečení nám nijak neničí.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 16.04.19 11:09
@fialkaann píše:
Ahoj, prosím napište mi, co máte sušičku. Jak moc ji využíváte? Je to skutečně tak dobrá věc? Vyplatí se to? Neničí se potom oblečení?… Moc díky za názory

No nevím, sice ji námám, ale ségra jo a třeba na značkové věci nutné prát na 30 a méně to vůbec není..takže ne košile, svetry, halenky.. dobré na ručníky a ponožky

P.aaaavlina
Nováček 5 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 11:10

Sušičku mám, ale využívám výjimečně jen v zimním období. Není nad vyfoukané a voňavé věci usušené venku. Nepovažuji ji za nepostradatelnou.

Popokatepetla
Závislačka 3285 příspěvků 16.04.19 11:12

Sušičku nemám, vždycky jsem na ni slyšela jen samou chválu a chtěla si ji koupit. Ted ji asi 4 roky má moje mamka a používá ji viceméně jen v zimně při opravdu hnusném počasí. Jinak suší venku na sluníčku. Jo určitě je to super věc v paneláku, kde to prádlo prostě není kde sušit, ale když máš zahradu, tak podle mě až zas tak potřeba není. Takže já od koupi už ustoupila, aspoň zase o trochu víc ušetřím naši planetu zbytečnému plýtvání energií :mrgreen:

sarka_lukacova
Stálice 66 příspěvků 16.04.19 11:14
@fialkaann píše:
Ahoj, prosím napište mi, co máte sušičku. Jak moc ji využíváte? Je to skutečně tak dobrá věc? Vyplatí se to? Neničí se potom oblečení?… Moc díky za názory

susicku mame take mi to prijde jedna z nej veci doma :D a s tim nicenim no me vubec ale manzel mi jeden den rekl ze mu to zmensilo svetr :lol: takze nektere veci mozna se zmensi ale stalo se mi to pouze jednou :kytka:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9119 příspěvků 16.04.19 11:17
@fialkaann píše:

Ahoj no asi takto:

moje mamka si ji nemuže vynachválit. Má ji asi 10let, suší v ní celoročně a vše. Já jsem si u ní sušila před prvním porodem a vše bylo tak vonavoučké a nadýchané, že jsem si ji pak taky pořídila a nakonec v ni suším jen v zimě a přes leto venku. Jo je pravda, že to prádlo je ze sušičky jemnější, ale mám ráda jak voní vyhřáté sluníčkem :mrgreen:

Ale třeba jsem měla velkou radost z myčky a po 4letech jsme ji dávali pryč :mrgreen: Takže za sebe - dokázala bych se bez sušičky obejít a možná bych i více ocenila víc místa v koupelně :oops:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9119 příspěvků 16.04.19 11:18
@sarka_lukacova píše:
susicku mame take mi to prijde jedna z nej veci doma :D a s tim nicenim no me vubec ale manzel mi jeden den rekl ze mu to zmensilo svetr :lol: takze nektere veci mozna se zmensi ale stalo se mi to pouze jednou :kytka:

Kamarádka ted prala a sušila látkové plenky a ukazovala na ještě nesušených kusech - a opravdu se ty plenky srazily.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 16.04.19 11:18

Sušičku mám a nedám na ni dopustit. Jede u nás po každém prani. Jediné co do ni nedávám jsou svetry-nezkousela jsem a softshell. Ještě mi nic nezničila, ani nezmenšila. Po myčce nej pomocník :dance:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 16.04.19 11:19
@sarka_lukacova píše:
susicku mame take mi to prijde jedna z nej veci doma :D a s tim nicenim no me vubec ale manzel mi jeden den rekl ze mu to zmensilo svetr :lol: takze nektere veci mozna se zmensi ale stalo se mi to pouze jednou :kytka:

A nemel manzel ten svetr po delsi dobe a nesvadel to na susicku :mrgreen:? Taky obcas rikam, ze mi pracka/susicka srazila obleceni :)

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65632 příspěvků 16.04.19 11:20
@lilith1 píše:
No nevím, sice ji námám, ale ségra jo a třeba na značkové věci nutné prát na 30 a méně to vůbec není..takže ne košile, svetry, halenky.. dobré na ručníky a ponožky

Ja razim teorii, ze co neprezije susicku, nema v mem satniku co pohledavat… A zatim vsechny veci usoudily, ze se mnou zustanou.

aledud
Kecalka 461 příspěvků 16.04.19 11:21

Je to super věc, manžel i já chodíme cvičit, takže denně jedou tak 2 pračky se sušičkou, ale všechno je voňavé a nadýchané. A ručníky to ani nemluvím ani na balkóně, takové měkkosti a jemnosti nedocílím. Navíc bydlíme v bytě a při sušení volně to v tom bytě bylo cítit, teď je úplně jiné klima. Samozřejmě svetry, bundy nesuším. Spodní prádlo mám osvědčené značky, které sice nejsou do sušičky, ale když je tam dám vše ok, včetně velikosti. Já to beru i jako druh desinfekce!

ZS656
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 11:22

Jak moc oceníte sušičku?
Teď jsem byla týden bez ní a myslela jsem, že „umřu“. Takže já si cením sušičky strašně moc.
Nejen toho, že mi strašně šetří čas, ale hlavně toho, že bez ní je oblečení hrozné. Má rodina nemůže používat aviváž a jelikož je u nás tvrdá voda, tak prádlo usušené bez sušičky se může používat k mučení, ale určitě né na nošení.
A argument, že prádlo usušené na sluníčku je lepší, může použít jen ten, co nemá ekzém.
Každý den jsem vděčná za vynález, zvaný sušička.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama