Jak na elekroplyšáky?

720
21.2.10 22:58

Jak na elekroplyšáky?

Prosím, nevíte někdo jak se dá vyčistit třeba svítící medvídek, poník (nevím název ale je plyšový a mluví a pije), chechtací prasátko a jiné podobné hračky, které jsou plné drátů a nejdou namočit?
Nevím jak u vás, ale my je tím věčným taháním všude, máme docela ušmudlané. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Michaelakkk
21.2.10 23:06

kartáček saponát voda a vydrbat a dát na topení jinak to nevydím nenamáčet celý jen tím kartáčkem to umýt :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2901
21.2.10 23:11

To je luxusní název :lol: Elektroplyšák :lol: :lol: :lol:
Taky jich máme požehnaně .. a popravdě, když jdu do nich vodou,i když opatrně, tak pak trnu, aby se voda nedostala k baterii a ta nezkratovala a pak to nebouchlo děcku v ruce:( …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.10 23:14

Ahoj, ale ten svítící medvídek asi vyčistit ani nepůjde, to není klasický plyšák, jakási umělotina a to je tak drahý. Proto jsem ho nekupovala a malá ho dostala od tchýně, zatím je nový, ale pak nevím jak na něj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
21.2.10 23:17

Holky, měli jsme jich jen pár a já se s nimi neštvala :-) :-) :-) Jsema si fakt divná. Normálně jsem je oprala v pračce a světe div se, ale všechny bez újmy přežili a hrají dodnes. :lol: :dance: Akorát jeden plyšák-žirafka, fungovala dlouho dobře a potom se jednoho dne zbláznila, začala hýkat a celkem i dlouho, tak se tchán rouhodl ji zavřít do krabice od bot a odnesl ji do sklepa. :lol: Švagrová potom říkala, že hrála celkem dlouho, než se unavila. To jen pro pobavení, ale není to zaručený nápad, jak prát elektroplyšáky :palec: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
21.2.10 23:24

Ahoj
Taky poradím hadřík nebo kartáček a maličko vody,ale nenamáčet.

Baghiro
Neboj,ono to nikdy nevybouchne. Jen se to pokazí. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
21.2.10 23:31

Hodit do pračky bez baterky. A pak se uvidí, oni to děti přežijou, když nebude dělat zvuky. Mají fantazii. Barborka dělá takovému opranému a nemluvícímu medvědovi bůůům :-D myslím, že ji to nijak nepoznamanalo do budoucna :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19747
21.2.10 23:35

U nás končí kdesi v bedně - špinaví a nehratelní…
Protože určité věci z nich prostě vodou a houbičkou nedostanete…
Jednoho pejska jsme „vykuchali“ a vyprali, protože byl moc pblíbený, tak teď neštěká a malá ho má ráda i tak :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
22.2.10 07:57

Jirabobes - bohužel vím, co může udělat baterka, když se do ní dostane voda a zkratuje. Proto ten strach. Já se, přiznám se, docela bojím všech baterek, i mobil beru jako něco, co může potenciálně vybouchnout (a ono může).
Jinak jsem jednou vyprala panenku s hracím strojkem (na které bylo napsáno, že se prát smí - pak se zjistilo, že samozřejmě ne:( Po vyprání panenka chrčela, po čase to rozchodila a hraje doteď, už je to nějakých 5 let:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
22.2.10 09:06

Taky máme hračku kde nejde vyndat baterka, žížalu Lamaze, tak ji asi vyperu bez hlavy a hlavu jen otřu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama