Jak na tvrdé prádlo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1382
5.6.12 17:23

Jak na tvrdé prádlo?

Ahoj holky,
potrebovala bych radu, jak docilit mekkeho pradla, aby nebylo tvrde. Hlavne ponozky a rucniky, to je des :( Bohuzel mame tvrdou vodu, uz jsem zkousela vsechno mozne - ocet, vic avivaze, kryst. sodu, gel… a nic nepomaha :nevim: Nemate nejakou radu, co s tim? Pokud mozno krome susicky, na tu ted fakt nemame penize.
Diky moc:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5misa6
5.6.12 17:30

Žabku :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1382
5.6.12 17:34
@levmah28 píše: Žabku :palec:

vidis, to me nenapadlo :think: A jak se pouziva? To se dava k bilemu i tmavemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilišák
5.6.12 17:49

@levmah28 ,, do bubnu pracky vlozime jednu az dve rosničky,, :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1382
5.6.12 17:52

Holky a fakt ta Zabka pomaha? To by bylo super, urcite vyzkousim, diky za radu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
5.6.12 17:56

@Lilišák hele a teď beze srandy - některý jsme až tak blbý :D

co to je a jak se to používá? ev.kde se shání? já jednou vzala ručníky na 60 a jsou jak prkna :( a to měly být hooodně kvalitní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
5.6.12 18:06

Žabku? To je co? Nějaký přípravek nebo mám jít lovit nebohé žáby do rybníku :lol:? Taky máme ručníky jako prkna - jsou kvalitní s vysokou gramáží, ale já je praním totálně zabíjím.

• Citovat
  • Nahlásit
6292
5.6.12 18:12

holky ŽABKA je takový jemný prášek který změkčuje vodu,dostane se koupit v těch obyč. drogeriích a je to v zeleném sáčku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
5.6.12 18:14
@Naima píše: Žabku? To je co? Nějaký přípravek nebo mám jít lovit nebohé žáby do rybníku :lol:? Taky máme ručníky jako prkna - jsou kvalitní s vysokou gramáží, ale já je praním totálně zabíjím.

no právě :( chtěly by brát na těch 60, přece jen jsou to ručníky, ale když vidím, co to s nima dělá, tak je peru na 40, ale není to ono :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
5.6.12 18:23
@PjckjsANEBjája píše:
no právě :( chtěly by brát na těch 60, přece jen jsou to ručníky, ale když vidím, co to s nima dělá, tak je peru na 40, ale není to ono :(

Asi tak :(, my tedy máme fakt extrémně tvrdou vodu, ale to mě moc neuspokojuje. Teď jsem koupila nové ručníky, mají gramáž 600 a stejně jsou po prvním vyprání tak trochu ztvrdlé. Jo a na všech těch kvalitních je upozornění, že doporučují nepoužívat aviváž.

• Citovat
  • Nahlásit
9044
5.6.12 18:24

Taky mame rucniky jak struhadlo :( asi taky zitra vyrazim chytat žáby :D snad to zabere ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
5.6.12 18:26

ahoj holky i ja mam ten samy problem jakmile vyperu na vic stupnu nez 40 tak je to tvrdy.ocet trochu pomohl a le uz sem koukala i po takovem filktu pred pracku.ale ty lepci stoji kolm 2tisic a pak do nich jeste musis kupovat filtre tak 500kc
chci zacit prat veci pro mimi a bojim se aby chudinka nebyl odrenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Naima
5.6.12 18:26

Děkuji za tip, zkusíme tedy Žabku :).

• Citovat
  • Nahlásit
Lilišák
5.6.12 18:37

@PjckjsANEBjája :mrgreen: :mrgreen:

k tem rucnikum, koupila jsem si rucnik benetton mmam ho rok a furt pousti chlupy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1578
5.6.12 18:58

taky dobry :(

@Lilišák píše:
@PjckjsANEBjája :mrgreen: :mrgreen:k tem rucnikum, koupila jsem si rucnik benetton mmam ho rok a furt pousti chlupy :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat