Jak naučit kotě čůrat venku?

26669
9.9.20 14:42

Jak naučit kotě čůrat venku?

Máte tip, jak naučit kotě čůrat venku? Máme kotě, má přístup ven i domů, ale doma se nudí a mňouká. Přes den bychom ho chtěli nechávat víc venku, ale je problém, že se nechce vyměšovat jinam než na kockolit. Zatím ji ho dávám i ven a chodí tam i cizí kočky, což se mi nelíbi. Řešila jste některá něco podobného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
9.9.20 14:51

A když mu kočkolit ven nedáš tak dělá co? Upřímně jsem zvědavá na reakce, o tomhle jsem snad ještě neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17045
9.9.20 14:51

Musíš mu venku nabídnout obdobu. Má tam místo se sypkým materiálem, kam může exkrementy zahrabat? Pokzd ano, tak tam přihoď trochu použitýho kokočkolitu. A pokzd ne, budeš ho muset vytvořit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
9.9.20 14:57

@Oliverka28 nacurala do bot.
@Janli máme pod tujema takovou sypkou hlínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.20 15:26

@Billi venku to kočky rády dělají do obyč. písku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
9.9.20 15:28

@smutný.smajlík to vim, ale pískoviště je zakryté a když nechám někde prostor, budou mi tam chodit i cizí. Máme venkovní kočku a ta chodí právě buď na kompost nebo pod túje. Tohle kotě je oříšek. Vyrostlo ve stejném režimu, jako máme teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
9.9.20 23:51
@Billi píše:
@smutný.smajlík to vim, ale pískoviště je zakryté a když nechám někde prostor, budou mi tam chodit i cizí. Máme venkovní kočku a ta chodí právě buď na kompost nebo pod túje. Tohle kotě je oříšek. Vyrostlo ve stejném režimu, jako máme teď.

Není ještě moc malinké? Chce to čas.
(a boty uklidit)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
10.9.20 07:22

Náš kocourek chodí venku pod jeden strom, je tam takový důlek v hlíně. Našel si ho tam sám. Jinak doma jsme museli schovat psí pelíšek, protože si ho pletl s kočkolitem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
10.9.20 09:38

@Lucie_Sx je to ještě prcek - cca 14 týdnů, takže to chápu, ale chci jí to naučit včas. Zatím je venku jen s námi a na zamnoukání ji pouštíme domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
10.9.20 12:17
@Billi píše:
@Lucie_Sx je to ještě prcek - cca 14 týdnů, takže to chápu, ale chci jí to naučit včas. Zatím je venku jen s námi a na zamnoukání ji pouštíme domů.

Kočka to nepotřebuje učit. Dozraje k tomu sama.
Teď je zásadní, aby se zafixovalo čůrání na kočkolit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
10.9.20 13:34

@Lucie_Sx na kockolit je na 100%, jen když ho neměla k dispozici, tak nastal problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
12.9.20 08:17
@Billi píše:
@Lucie_Sx na kockolit je na 100%, jen když ho neměla k dispozici, tak nastal problém.

Tak ji nech, je malinká. Do hlíny pak začne čůrat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42981
12.9.20 08:31

@Billi mam cerstve dve kotata, bojim se je poustet na delsi dobu ven, takze chodi domu na kockolit, smrdi to teda desne. Nejsou nase prvni, vim, ze se to zmeni, az je vypustime na delsi dobu ven (treba kdyz budeme v praci), ony si venkovni zachod nekde najdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.20 11:01
@Billi píše:
Máte tip, jak naučit kotě čůrat venku? Máme kotě, má přístup ven i domů, ale doma se nudí a mňouká. Přes den bychom ho chtěli nechávat víc venku, ale je problém, že se nechce vyměšovat jinam než na kockolit. Zatím ji ho dávám i ven a chodí tam i cizí kočky, což se mi nelíbi. Řešila jste některá něco podobného?

Nepouštět kočku do kvartýru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42981
16.9.20 15:37

@Billi hlasim, ze kocky mam pres den vypustene venku, poradily si ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama