Jak obléct na svatbu?

Anonymni
27.2.08 19:31

Jak obléct na svatbu?

Milé svatební odbornice :lol: , v polovině dubna jdeme bráchovi na svatbu, kde budu mít „dvojroli“, a to místo maminky (která bohužel před rokem zemřela) povedu bráchu „k oltáři“ a taky mu půjdu za svědka. Ráda bych bíločerné šaty a taky bych chtěla k sobě sladit manžela a našeho dvouletého chlapečka. Oba mají černé obleky, tak mě napadla taky černá košile a čistě bílé kravatky. Co vy na to? Není té černé na svatbu moc? Hodí se to vůbec? :roll: Díky všem na názory :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
27.2.08 19:39

Já si myslím, že to může být OK.
Dneska je moderní skoro všechno.
Nevěsty už taky nechodí jen v bílém.

Takže bych do toho klidně šla. Navíc malej může být s bílou kravatou roztomilej.

mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
27.2.08 19:43

Tak koukám, že jsem se nějak pozapomněla přihlásit :oops: A ani ti smajlíci se neukazujou :? , takže se omlouvám a k tomu dotazu se hlásím - je můj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
27.2.08 19:45

Tak ten prcek z tvého metříku bude přímo k nakousnutí.

Oni ti malý drobci jsou v obleku úžasní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
27.2.08 20:29

janiku přesně tuhle roli jsem měla v srpnu :wink:
Vůbec jsem nevěděla co na sebe…navíc po porodu s jaksi úplně neideální postavou…nakonec jsem měla černé šaty - na širší ramínka, trochu od pasu řasené…Fakt krásný. a černý boty. Bála jsem se, že to bude moc černé, ale bylo to OK.
Perlička byla, že druhá svědkyně, kterou jsem potkala až ve svatební den - měla úplně ty samé šaty :lol: :lol:

Jinak manžel si vzal oblek a kravatu podle sebe, malej byl maličkej, takže u babičky :wink:
ale možná bych dala spíš bílou košili.
Akle je fakt, že dneska už se to tak nežere, hlavně když se budete cítit fajn 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.10.13 13:50

Ahoj, chci se zeptat… za pul roku máme svatbu a ještě pořád jsme se nerozhodly pro ženichům oblek. Můj chlap je povoláním voják, takže uvažujeme nad vojenskou slavnostní uniformou ale nevím jestli to není zvláštní máte někdo zkušenosti? Moc děkuji za odpověd :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9330
29.10.13 14:16

@Jaja89 já jsem se vdávala před 25 lety a brala jsem si jak jinak vojáka. Měl uniformu a musím říct, že když po letech prohlížím fotky, tak bych si ho klidně takto vzala znova :mrgreen: :mrgreen: neváhala bych ani minutu…pokud má chlap postavu „na uniformu“(každému zdaleka nesluší)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
parketka
29.10.13 14:35

@Jaja89 já myslela, že je to jejich povinnost mít uniformu nevim teda proč, ale myslela jsem si to :D a i by se mi to líbilo, kdyby jí měl.

• Nahlásit
  • Citovat
1675
29.10.13 15:05

@Jaja89 ahoj, já si taky myslím, že pokud je to voják z povolání tak uniformu mít musí nebo si musí zažádat o výjimku.
Známý je voják z povolání, byl na svatbě za svědka a musel jít ve slavnostní uniformě, do civilu se převlíkal až na odpolední party.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
29.10.13 17:23

Proč ne? Šla bych do toho. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.10.13 20:28

No jak to tak čtu tak už moc neváhám, docela jsem si i říkala ze to bude fajn, a hlavně o starost méně se sháněním obleku ;) jen upřesním, Vojáci (jedno jakou hodnost mají) nejsou povinní nosit uniformu na slavnostní události pokud se to netýká vojenských povinností nebo akcí.

Moc děkuji za komentáře. Ráda slyším názor i od jiných lidí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
24.6.16 15:05

Co na sebe?

Ahoj potrehuju radu, co si mam vzit na sebe jako host? :think: sem spise sportovni postava ale mam „skopka“ :oops: :lol: :lol: :lol: do sukne nemam nohy a v satech se necitim a na rychlo asi jen tak neco nesplasim :roll: bude blbe kdyz si vezmu cerne platene kalhoty a bile tricko? praveze se mi nelibi volanky, varhanky a tak nevim :think: nebo jinou barvu trika? zitra tam mam byt s autem na 11h, ze jim jedno auto odpadlo a jelikoz se vdava znama, teda znama no zdravime se a tak za to auto ze musim tam byt :roll: moc se mi tam nechce hmmm ale zustat sedet v aute :nevim: povezu je 200km pak dalsich 30km na obed a pak se bude pit a jist a pit a pak zas domu…jinac dekuji za rady snad stihnu neco koupit na sebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57553
24.6.16 15:09

@AjinaVlada upřímně - tohle je oblečení na pláž, né na svatbu. nehledě na to, že v kalhotách se upečeš :think: šla bych do jakés sukně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
24.6.16 15:17

@martina.se mam je hrozne vubec se v tom necitim v loni mi to nevadilo ale letos nevim nevim, treba se tomu vyhnu a jen je odvezu a zas privezu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
24.6.16 15:17
@AjinaVlada píše:
@martina.se mam je hrozne vubec se v tom necitim v loni mi to nevadilo ale letos nevim nevim, treba se tomu vyhnu a jen je odvezu a zas privezu

Pardon nohy mam v tom hrozne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama