Jak oblékat miminko v parnech

27.7.13 08:28

Jak oblékat mimi v parnech

Ahoj maminky.
Moc by mě zajímalo, jak oblékáté svá miminka, kojence v těchto šílených parnech? :roll:
Mám 4m synka a tomu když dám jen bodíčko bez tepláčků nebo bez ponožek tak má během chviličky šíleně ledové nožky (chodidla, prstíky). Je to normální? :nevim:
A ještě by mě zajímalo od jakého měsíce jste dávali svá mimča do golfek, sesličky? Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2439
27.7.13 08:34

Body s krátkým a delší teplé ponožky. Půl roku a kousek, zatím jen leží. Na ven ponožky sundám, ale vycházíme z domu až po 18h.
Taky záleží, jak máte doma. My bydlíme v baráku a je tu většinou kolem 23 stupňů. Pokud leží na zemi, tak to žádný horko není.

Příspěvek upraven 27.07.13 v 08:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
27.7.13 08:34

Studený ruce a nohy nevadí. Ponožky ani tepláky mu nedávej. Malýmu je 9 měs.,zrovna jde spát, dala jsem ho do postýlky jen v plence.Do golfek se dává, až když bude sedět. My máme Quinny Buzz, ten jde krásně do lehu, tam jsem ho vozila cca od 5 měs.,ale v sedu až když sám začal sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
27.7.13 08:36

Tílko nebo klasickou batistovou košilku, plenku. Když je volně na dece, tak bez plenky. Lehký šátek s kšiltem. Nedávala bych body, ponožky jo, jestli má studené nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 08:37

V tuhle dobu jsem mela pred 4 lety novorozene - spala jen v plenkach :nevim: Maximalne jsem na ni natahla nejaky letni overalek nebo jen tricicko :dance:
Prckovi normalne frkni ponozticky :nevim: A golfky jsem poridila Emce asi v roce, kdy uz sedela, stala, trosku potapavala a my je mely spis jen na popojizdeni autem. Jinak si myslim, ze je to individualni - uz jsou moderni kombinace kocarku, kdy ty golfky se porizujou az kdyz je dite vetsi a opravdu prave jen na to nejake popojizdeni autem a delsi vylety, kdy treba dvouletak, triletak neuslapne - preci jen ty golfky jsou skladnejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
27.7.13 08:38

My máme půl roční holčičku.. doma jí dávám ponožky a jen bodýčko… máme tu chladno, ale venku je bez ponožek… a nebo je jen v plíně.. jsme na vesnici, tak to nějak neřeším :) my máme polohovací golfky, takže v tom jezdíme po nákupech od 2.měsíce.. je lepší do auta než veliký kočár. Jinak až začne sedět se dávají golfky, když nejsou polohovací.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
27.7.13 08:39

Taky mi prijde lepsi lehka kosilka nebo tricko nez body. ponozky dle uvazeni, jestli ma studene nozky, tak bych slabe ponozky dala.
nas prcek se narodil v nejvetsich vedrech v srpnu a uz prvni dny v porodnici byl jenom v platene kosilce a plence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 08:40

Tak my bydlíme v bytě a je tu pomalu 30 stupňů :,( copak doma může být nahatý, teda kromě plínky ale jak oblékat ven? Myslím že je lepší v těhle pařákách nechodit nikam, ale to bych nesměla mít malého nerváčka, který prostě musí dvakrát denně na vycházku aby se aspoň v kočárku trochu prospal, jinak je to s ním k nevydržení :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
27.7.13 08:43

Doma ji většinou nechávám jen v plínce a když jdeme ven, tak buď body nebo tílko a když má studený nožky, tak ji navlíknu lehké capáčky nebo přikryju plenou :) no a někdy je v kočárku jen v plínce, ale potí se stejně :) :nevim: Malé jsou necelý 3 měsíce. Taky bydlíme v bytě.

Příspěvek upraven 27.07.13 v 08:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
27.7.13 08:45

Tak nevím, já bych prtěti studené nohy nenechala.. Naší malé budou dva roky a ponožky má doma skoro pořád, většinou i venku (aby ji nedřeli botky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
27.7.13 08:47

Také jako holky. Buď body, které má často rozepnuté a když to jde, tak bez plíny. Ať ven, nebo doma, stále po ruce ponožky. Také má stále ledové nožky. Někdy nechávám nahatého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
27.7.13 08:49

Dávám letní overalek nebo body, nebo tílko, když spinká ve stínu tak ho přikreju plínou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
27.7.13 08:56

Dávala jsem jen plínku, žádné ponožky nic. Když spal v kočárku, tak jsem jen hodila přes boudu velkou plínu aby mu zakryla nožky. Ani čepka neexistovala. A neexistuje do dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 08:58

Doma ho mám jen v plíně někdy nahatého, ven má buď body bez rukávů, nebo jen tričko, tílko..ponožky teď nepoužíváme vůbec, nožky má jak kdy, někdy teplejší, někdy studenější ale v těchto vedrech bych to neřešila :)..a když mu je dám, tak si je stejně hned sám sundá :D.. :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 08:58

Květňátko mi před dvěma lety spalo jen v tričku s krátkým a mnohdyi bez plíny, nesnášel ji.
8m spí jen v plíně, na zem má tenoučké úpletové gatě a tenoučké tričko, plazí se, tak aby si neošoupal kůži.

Z mojí zkušenosti je to o zvyku, prostřední si třeba svlíká ponožky, nevydrží v nich, tak jsem v zimě rezignovala, kupodivu neměl z toho ani rýmu, ani jiný problém a po pár dnech už měl nohy při 20stupních na lovoučce normálně teplé jako s ponožkami. Stejně tak mimino, začla jsem s ním chodit ven tak, že byl v šátku bez ponožek a měl normálně teplé nožičky.

A lepší mimino studený než přehřátý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama