Jak odnaučit štěně kousat?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:41
Jak odnaučit kousat štěně

Ahoj, máme doma štěně křížence bígla a faraonského psa, je strašně divoký a nepřestává nás kousat i když mu řekneme ať toho nechá tak pokračuje…je to větší pes takže to opravdu bolí..nemáte nějaké rady? Je mu skoro pět měsíců

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Dlouhá punčoška
Kecalka 149 příspěvků 13.06.19 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj, máme doma štěně křížence bígla a faraonského psa, je strašně divoký a nepřestává nás kousat i když mu řekneme ať toho nechá tak pokračuje…je to větší pes takže to opravdu bolí..nemáte nějaké rady? Je mu skoro pět měsíců

To chce výchovu - začněte s ním chodit na cvičák.

Tichopredbouri
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 13.06.19 10:53

Říct fuj, odstrčit a nabídnout věc, do které kousat může. Hrát si s ním s jeho hračkami. Pokud si nejste jistí, že výchovu zvládnete sami, tak začít navštěvovat cvičák. Bigl s faraonem bude celkem oříšek na výchovu. Bigl je vcelku samostatné lovecké plemeno, má svou hlavu. Faraon zas chrt, taky nicmoc, co by ochotně poslouchalo, bude tam lovecký pud z obou stran. Hodně štěstí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 13.06.19 11:13

Určitě začít chodit na cvičák a já když byl pes kdysi taky takový, tak jsem ho odstrčila nohou, řekla fuj je to a nevšímala jsem se ho, ignorovala, to pomáhalo, časem si to uvědomil, že tohle nesmí. Tím cvičákem nic nezkazíte, nám to pak pomohlo i v jiných věcech. Chce to pevnou vůli, nepolevovat ve výchově, je to jako s děckem.

Boeing737
Kecalka 116 příspěvků 13.06.19 11:29

Dám mu k dispozici něco, co kousat smí. A nacpat mu to do tlamy vždycky, když začne kousat do vás. Důslednost, důslednost a důslednost. Mně zabralo i to, když jsem psa od sebe odstrčila s tím, že s nim nechci mít nic společnýho, protože zlobí. Strčila jsem ho na pár vteřin za dveře a rychle pochopil, že mě nemá tahat za rukávy, když si zavazuju boty. Musíte přijít na to, co bude u vašeho psa fungovat. Já mám záprdka, pro kterýho je odehnání z mojí blízkosti tim nejhorším trestem. Ale jsou psi, kterým to bude úplně šumák.

Petula306
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 13.06.19 11:47

Prosím vás, co vede člověka ke křížení úplně odlišných plemen a co vede člověka k tomu, si tento paskvil pořídit? Vždyť jsou to úplně jiné typy psů!

Lucie_Sx
Závislačka 3894 příspěvků 15.06.19 00:19

Podle dotazu je vidět, že jste naprostí začátečníci, a s tímhle křížencem to budete mít hodně těžké. Najděte si někoho, kdo vám bude radit osobně, nějakou seriozní psí školu. A čím dřív, tím líp.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 09:38

@Petula306 vede k tomu to když se k fence dostane pes přes plot a vznikne z toho tohle. A nechápu jak o psovi i když je takový kříženec můžete říct že je paskvil…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 09:39

@Lucie_Sx ano ohledně takhle většího psa jsme začátečníci, už jsme se pro psí školu rozhodli příští měsíc do ní jdeme děkuji za radu ;)

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5802 příspěvků 15.06.19 09:48

@Tichopredbouri faraon není chrt, i když to může mít v názvu. Správně je faraonsky pes. Chrti jsou docela pohodovi psi. Oříšek bývají afgani. Faraon je primitivní plemeno. Takže souhlasím s tím, že kombinace honice a primitivního plemene je skutečně nesmyslná.

Zakladatelko, dobře, že jste sehnali cvičák. Tato zvládnete. Pes bude potřebovat hodně pohybu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 09:54

@g.sandova ano je to primitivní ale stalo se pes se dostal přes plot za fenou a kvůli tomu ale toho psa ani člověka co si ho poridil nikdo nemusí nijak urážet, ten pes za to nemůže a člověk ho bude mít rád ať je to kříženec bůh ví čeho… osobně si myslím že vychovat se dá každý pes když ten člověk chce
Ano sehnali radši si necháme poradit od zkušených
Pejsek je jinak zlatý, každého by nejradši umazlil, nejdřív na ně štěká že se bojí ale když člověk přijde blíž už je kamarád

Kelišová 5802 příspěvků 15.06.19 09:59
@Anonymní píše:
@g.sandova ano je to primitivní ale stalo se pes se dostal přes plot za fenou a kvůli tomu ale toho psa ani člověka co si ho poridil nikdo nemusí nijak urážet, ten pes za to nemůže a člověk ho bude mít rád ať je to kříženec bůh ví čeho… osobně si myslím že vychovat se dá každý pes když ten člověk chce
Ano sehnali radši si necháme poradit od zkušených
Pejsek je jinak zlatý, každého by nejradši umazlil, nejdřív na ně štěká že se bojí ale když člověk přijde blíž už je kamarád

Nikdo neurazi. Jen že křížení dvou plemen nemusí být šťastne. Já bych si takové štěně neporidila. Třeba to ale nakonec nebude tak složité.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 10:04

@g.sandova já teď nemyslím vás ale paní co tu psala…nazvat psa paskvilem mi nepřijde pěkne..
Věděli jsme že to bude těžké, a počítáme s tím
A myslím že to není bůh ví jak špatná otázka když tuto otázku tady už někdo psal ohledně jorkšírskeho teriéra.
No necháme se překvapit jak to nakonec dopadne, ale uděláme vše pro to aby to byl vychovaný pes

Kelišová 5802 příspěvků 15.06.19 10:42
@Anonymní píše:
@g.sandova já teď nemyslím vás ale paní co tu psala…nazvat psa paskvilem mi nepřijde pěkne..
Věděli jsme že to bude těžké, a počítáme s tím
A myslím že to není bůh ví jak špatná otázka když tuto otázku tady už někdo psal ohledně jorkšírskeho teriéra.
No necháme se překvapit jak to nakonec dopadne, ale uděláme vše pro to aby to byl vychovaný pes

Veterinář mi poradil fintu na klesající štěně. Z palce a ukazovací udělat kroužek a držet. Aby ho to nebolelo, ale bude mu to vadit. Začne knucet, pustit ho. Vždy to udělat, když začne kousat

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 15.06.19 11:03

Náš pes to dělá taky. Je z útulku, kam se dostal pro týrání, takže taková ta nejprvnější socialiace nula. Všechno se učí od píky. V útulku měl stejně starého kámoše, se kterým se pořád okusovali, začínali tím hry. U nás ucpání tlamy něčím jiným nefunguje, nestojí o hračku, ale o kontakt. Většinou ho okřiknu Dost! a když přestane, tak ho hned chválím. Když je hodně rozdováděný, tak vstanu a jdu pryč. To zabere vždycky a funguje to i na vyštěkávání o pozornost.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama