Jak otěhotnět - Nosifol aj.

29.7.15 13:29

Jak otěhotnět..Nosifol aj.

Zdravím všechny maminky, těhulky a snažilky. Jdu si k Vám pro radu. Zajímalo by mne jestli jste některá užívala Nosil, kys. listovou a pila Kontryhel a jestli ano, tak jaké máte zkušenosti, pomohlo Vám to k vytouženému děťátku??A jak dlouho? Moc děkuji za všechny odpovědi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
29.7.15 13:50

@jajuska39 ne ani jedno mi nepomohlo jen mi to rozhdilo cyklus ;)

• Citovat
  • Upravit
2965
29.7.15 13:53

Zkusila jsem Nosifol a během druhého cyklu se zadařilo. ale jestli to bylo tím nebo náhoda, to nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 14:02

Já pila kontyhel po revizi dělohy aby se děloha rychleji vzpamatovala a když jsem šla k dr na kontrolu a uplně se lekl ultrazvuku dělohy.. takový nános sliznice prý ještě neviděl a zakázal mi ho pít prý, ne všem vyhovuje a ještě mi prodloužil cyklus na 38 dní :( a ted už radši neužívám nic protože to je všechno strašně předražené. Měřím BT a dělám ovu testy toť vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 14:26

Já jsem taky pro měření bazálních teplot. Z těch grafů se potom dá jednoduše určit, kde je jaký problém a nasadit příhodná léčba. Já sama si tím prošla, jmenuje se to Naprotechnologie. A narozdíl od všech těch umělých hormonů, Clostilbegytů, atp. řeší příčnu a ne jen důsledek. Takže za mě - každé ráno změřit teplotu, zapsat do grafu, a pak se uvidí, jestli jsou všechny fáze tak dlouhé, jak mají být, jestli žluté tělísko funguje tak, jak má, atd… Bez zbytečných investic, zásahů do těla a umělých oplodnění… Kyselina listová určitě neuškodí, ale třeba i kontryhel se může pít jen v určité fázi cyklu, aby nenadělal paseku… I bylinky mohou uškodit, když se nepodávají správně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
29.7.15 14:33

Pila jsem kontryhelový čaj a brala Femibion 800. Otěhotněla jsem po půl roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
29.7.15 14:46

Já brala femibion, inofolic, pila kontryhel a podařilo se hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 20:25

Já jsem po revizi po ZT užívala Inofolic a po třech baleních se zadařilo…nyní 23. týden :) Držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
30.7.15 02:26

Ahoj, myse o mimi snažili asi rok. Po cca pul roce nezdaru jsem si začala dělat ovulační testy, jíst femibion a pít kontryhel. Manžel jedl selzink. Za další cca 4 měsíce jsem přidala GYNEX a vysadila kontryhel. Brala jsem 7 kapek denně od 3.DC po dobu tří týdnů. Pak jsem na týden vysadila a měla přijít MS. 9 DPO jsem zkusila test a byla tam slabá čárka :) Takže mě GYNEX pomohl! dnes jsem 19+4 a čekáme na našeho Ježíška v prosinci :)
Přeji ti hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
30.7.15 14:45

Já jsem mela úspěch s nosifolem.. Protože jsem nevěděla ze to bude tak úspěšne, pořídila jsem více balení, teď mám ještě 2 balení, prodam s výraznou slevou, jsem v 32 tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 16:30

Holky, díky moc za odpovědi, každá zkušenost je drahá! Ale bohužel od včera jsem bez přítele, takže mimi je prozatím tabu, je mi z toho hrozně :,( Ještě jednou díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 18:48
@Deny888 píše:
Já jsem mela úspěch s nosifolem.. Protože jsem nevěděla ze to bude tak úspěšne, pořídila jsem více balení, teď mám ještě 2 balení, prodam s výraznou slevou, jsem v 32 tt :)

Tak to gratuluji!!To bylo rychlé :) Že bych si to od tebe odkoupila pro jistotu? :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 09:31

@Deny888 za kolik prodas nosifol? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie